Росіяни готуються залучити іноземців для виправдання вторгнення

” alt=”Кремль посилює пропаганду на окупованих територіях” />

Кремль посилює пропаганду на окупованих територіях

Росіяни готуються залучити іноземних агентів впливу для виправдання незаконного вторгнення в Україну. Для цього загарбники планують провести “Міжнародний фестиваль молоді” на тимчасово окупованій території України. 

HR Wisdom Summit

Опануйте дієві стратегії управління талантами від HR-фахівців з Київстар, ОККО, МХП, Favbet та ще 15+ компаній. 14 вересня на HR Wisdom Summit дізнайтеся, як наймати цінних фахівців в умовах кадрового голоду, мотивувати співробітників та використовувати інновації для зростання компанії! Забронювати участь

Про це повідомляє Центр національного спротиву.

Зазначається, що Кремль у 2024 році на тимчасово окупованих територіях Луганської області планує провести “Міжнародний фестиваль молоді”.

“Це буде лише одна з регіональних точок проведення пропагандистського заходу Москви. “Міжнародність” фестивалю забезпечать російські агенти впливу й маргінали, яких вербують росіяни по всьому світі”, – зауважують в ЦНС.

Всього планують набрати посіпак зі 180 країн. На Луганщину привезуть маргіналів з 40 країн, натомість окупаційна адміністрація підготувала 150 колаборантів з молоді для участі у фестивалі.

“Все це є заходом культурного впливу, який Москва буде продавати власному населенню як підтримку світу своєї нацистської політики в противагу голосуванням в ООН й міжнародній ізоляції”, – наголошують в ЦНС.

Там додають, що перелік учасників “фестивалю” буде оприлюднений як тільки стане відомим.

“Кожен учасник буде нести відповідальність за виправдання агресії”, – підкреслюють в ЦНС. 

Зауважимо, Кремль посилює пропаганду на окупованих територіях. Нещодавно Всеросійська державна телерадіокомпанія (ВГТРК) відкрила франшизу та почала мовлення у тимчасово окупованому Донецьку для того, щоб встановити контроль над інформаційним простором та нав’язати жителям Донбасу свій погляд на війну.

Також Міністерство оборони країни-агресора РФ повертається до більш обмеженого висвітлення війни в Україні й посилює цензуру щодо інформації стосовно ситуації на фронті  та контрнаступу ЗСУ.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *