Глава МЗС Японії сьогодні відвідає Київ

Глава МЗС Японії сьогодні відвідає Київ

На зустрічі міністри закордонних справ України та Японії обговорять підтримку України фото з відкритих джерел

Глава японського МЗС Йосімаса Хаясі зустрінеться з українським колегою міністром Кулебою

В Україну з візитом направляється міністр закордонних справ Японії Йосімаса Хаясі. Чиновник у Києві проведе зустріч зі своїм українським колегою Дмитром Кулебою. Про це повідомила пресслужба міністерства закордонних справ Японії.

Будь ласка, читайте текст після реклами

Зустріч двох міністрів в українській столиці відбудеться у суботу, 9 вересня. Як зазначили в японському МЗС, у своїх переговорах із Кулебою Хаясі підтвердить тверду підтримку України.

Також сторони обговорять участь Києва у роботі міжнародної спільноти, щоб «якнайшвидше покласти край російському вторгненню в Україну».

Будь ласка, читайте текст після реклами

Хаясі у цьому візиті супроводжують керівники японських фірм, у тому числі Хіроші Мікітані, засновник та генеральний директор Rakuten Group.

«Ми сподіваємося, що у цих компаній буде можливість безпосередньо вислухати та спілкуватися з потребами відновлення та реконструкції української сторони, що стане початком поглиблення участі японських компаній у майбутній допомозі у реконструкції України», – йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що це перший візит глави японського МЗС до України від початку повномасштабного вторгнення Росії.

Нагадаємо, що раніше глава японського МЗС відмовився вечеряти з Лавровим. Йосімаса Хаясі відмовився приходити на офіційну вечерю глав міністерств закордонних справ країн-учасниць «Великої двадцятки» (G20) через ймовірність присутності на зустрічі його російського колеги Сергія Лаврова. 

Будь ласка, читайте текст після реклами

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *