Естонія пропонує запровадити торгове ембарго щодо Росії

” alt=”Естонія пропонує запровадити торгове ембарго щодо Росії” />

Естонія пропонує запровадити ембарго щодо Росії. Колаж: Delo.ua

Прем’єр-міністр Естонії Кая Каллас заявила, що прикордонним країнам необхідно запровадити спільне ембарго на торгівлю з РФ, додавши, що ключовою у цьому питанні є Фінляндія.

HR Wisdom Summit

Опануйте дієві стратегії управління талантами від HR-фахівців з Київстар, ОККО, МХП, Favbet та ще 15+ компаній. 14 вересня на HR Wisdom Summit дізнайтеся, як наймати цінних фахівців в умовах кадрового голоду, мотивувати співробітників та використовувати інновації для зростання компанії! Забронювати участь

Про це повідомляє ERR.

За словами прем’єр-міністра, інші прикордонні країни поки що не підтримали пропозицію Естонії.

Видання пише, що з Естонії до Росії щодня експортують електроніку, заводське обладнання, продукти харчування та пластмаси. 

За словами міністра закордонних справ Маркуса Цахкна, Естонія не може самостійно перекрити кордон, інакше постраждають естонські підприємства. Міністр додав, що обмеження торгівлі слід обговорити з міністрами закордонних справ Польщі, Литви, Латвії та Фінляндії.

Каллас додала, що поки що не спілкувалася з новим прем’єр-міністром Фінляндії Петтері Орпо на цю тему, але обіцяла зробити це.

Зауважимо, в Литві зафіксували неприроднє зростання торгівлі з окремими третіми країнами, тому митниця вирішила посилити контроль за товарами, на які поширюються експортні обмеження. Зокрема, йдеться про транзит через територію Російської Федерації та Білорусі.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *