Що чоловіки купують в магазинах і яким способом вибирають товари

Чоловіків часом, навіть за наявності грошей, дратує, що жінки купують речі, які їм сподобалися і не дуже потрібні. З цього приводу вони скандалять, ховають гроші, висувають ультиматуми. А в магазинах поводяться як діти, їх важко залучити в процес покупки, інформує Ukr.Media.

Приклади бувають вельми цікавими: пара вибирає туфлі для дружини, і їй все подобається, але ось чоловік бере перші-ліпші туфлі і тикає в них пальцем, не дивлячись. Цю пару в результаті і купують.

Є й інші сценарії покупок, які здійснюють чоловіки.

Взуття та одяг

Якщо чоловік сам собі купує взуття, він керується принципами: мінімум часу на пошук, як можна дешевше, зовнішній вигляд частіше не важливий (під штанами ж не видно). Вибір одягу відбувається за тією ж схемою. Але тут уваги на зовнішній вигляд більше: хочеться виглядати пристойно, і дешеве вибирається не завжди.

Хобі

При покупці предметів для хобі, наприклад, туристичного спорядження, підхід залежно від доходу. Хоча тут важлива надійність, і вони, вибираючи човен і мотор, швидше схожі на жінок в магазині. І все ж швидкість покупки і вартість так само цінуються.

Дружина, діти і вихованці

Головне те ж: як можна дешевше і менше часу на покупку. Зазвичай вибирають парфумерію і квіти, частіше троянди — як найбільш солідні. Деякі здатні шукати подарунок не один день. Іноді дарують і кухонний комбайн, що дружини сприймають як образу.

Покупки для дітей і онуків їм особливо приємні: тут вони здатні витратити незвично багато грошей на іграшки та комп'ютерну техніку. Це — той рідкісний випадок, коли вони здійснюють покупки з неприхованим задоволенням.

Їжу і корми для тварин чоловіки зазвичай беруть в мінімально необхідній кількості, аби на день вистачило. І неважливо, голодна тварина чи ні, знайдеться завтра час на похід в магазин чи ні.

Чоловіча косметика

При покупці кремів для гоління, туалетної води, одеколону — вони, скоріше, навмисно, намагаються слідувати звичкам і брати дешеве або те, що зазвичай використовують.

Ресторан

У ресторані чоловік часто тикає пальцем в першу-ліпшу страву, особливо якщо це вибір з екзотики. З чого складається страва, як її готують — неважливо. Головне, не ставити зайвих питань, щоб не виглядати лохом.

Особливий випадок

Є магазини, куди сильна стать намагається не заходити. Це магазини, де торгують білизною, як постільною, так і натільною.

Є товари, які чоловіки вважають непотрібними і дуже рідко беруть: мішки для сміттєвого відра, вази для квітів, рослини в горщиках.

Чому чоловіки такі

У чоловіків домінує логічне мислення. Зазвичай, чоловіки не відволікаються на товари, яких немає в списку покупок і в яких немає гострої потреби. Такий елемент чоловічої сутності: покупки не вважаються гідним заняттям.

Чоловіки вважають, що вони — ідеальні покупці, а жінки в магазинах, на їхню думку, поводяться, як діти. І навіть посміюються над ними.

До честі жінок, вони рідко сміються над споживчою поведінкою чоловіків, але наслідувати чоловіків не збираються.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *