Зеленський звільнив командувача Сил логістики ЗСУ

ЗСУ” title=”Президент призначив нового командувача Сил логістики ЗСУ. Фото: АрміяInform” />

Президент призначив нового командувача Сил логістики ЗСУ. Фото: АрміяInform

29 лютого президент України Володимир Зеленський звільнив з посади командувача Сил логістики Збройних сил України Олега Гуляка. Замість нього було призначено бригадного генерала Володимира Карпенка.

Відповідні укази №137/2024 та №138/2024 розміщені на сайті глави держави.

“Звільнити Гуляка Олега Вікторовича з посади командувача Сил логістики Збройних сил України. (…) Призначити Карпенка Володимира Володимировича командувачем Сил логістики Збройних сил України”, – йдеться в текстах указів.

Зазначимо, що Олег Гуляк обіймав посаду командувача Сил логістики ЗСУ з 30 серпня 2021 року. До цього він очолював Військову академію в Одесі. Олег Гуляк – учасник російсько-української війни. Зокрема, у 2017-2018 роках виконував обов’язки заступника командувача силами антитерористичної операції (АТО).

Підписуйтесь на Telegram-канал delo.ua

Відомо, що у 2021 році Карпенко обіймав посаду командувача логістики Командування Сухопутних військ ЗСУ. Також він нагороджений орденами Богдана Хмельницького II та ІІІ ступеня за особисту мужність і самовіддані дії.

Кадрові перестановки в ЗСУ

Нагадаємо, 8 лютого президент Володимир Зеленський звільнив Валерія Залужного з посади головнокомандувача Збройних сил України і призначив на його місце генерал-полковника Олександра Сирського. 

Також новим керівником Генерального штабу Збройних Сил України призначено генерал-майора Анатолія Баргилевича. Він замінив на цій посаді Сергія Шептала.

Крім того, Зеленський  звільнив Сергія Наєва з посади командувача об’єднаних сил ЗСУ та призначив на цю посаду Юрія Содолю.

Також президент призначив Ігоря Скибюка командувачем Десантно-штурмових військ ЗСУ після того, як звільнив з цієї посади Максима Миргородського, а Ігоря Плахуту – командувачем  Сил територіальної оборони ЗСУ.

Також 11 лютого президент України Володимир Зеленський призначив командувачем сухопутних військ Олександра Павлюка.

Як пише “УП”, 23 лютого в ефірі FoxNews Зеленський відповідаючи на запитання, чому звільнили головнокомандувача Валерія Залужного, сказав, що такі зміни викликані необхідним перезавантаженням, перебудовою та зміною менеджменту військового командування. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *