У НАК «Нафтогаз» повідомили, скільки українців вже купили газ за літніми тарифами

В період з 23 серпня по 4 вересня вже 7320 українських сімей придбали новий продукт, запропонований НАК «Нафтогаз» — «Газовий запас», інформує Ukr.Media.

Він передбачає купівлю газу за літніми цінами та використання його вже в опалювальний період. Про це повідомляє прес-служба НАК «Нафтогаз».

«Загальний обсяг газу, замовлений споживачами на умовах «Газового запасу», становить майже 4,5 млн куб. м

У програму вже приєдналися 18 регіональних газопостачальних компаній, або понад 70% їх загальної кількості. Зараз ведуться переговори з постачальниками газу міста Києва, Одеської, Херсонської, Полтавської та Донецької областей.

Нафтогаз сподівається, що вони дозволять своїм клієнтам скористатися перевагами програми «Газовий запас», — йдеться в повідомленні.

У компанії відзначають, що використання цього продукту дозволяє побутовим споживачам придбати заздалегідь необхідні обсяги газу за низькою літньою ціною для використання його протягом опалювального сезону.

Українці тепер мають можливість закупити на цих умовах до 25 тис. куб. м газу. Скористатися пропозицією можна до 25 вересня.

Відпускна ціна Нафтогазу газопостачальним підприємствам в рамках цього продукту становить 4874,42 грн за тис. куб. м (без ПДВ, а також без врахування вартості транспортування, розподілу і надбавки постачальника).

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *