РФ збирається в 2030 році взяти на озброєння реактивний Ил-212 для заміни Ан-26 та Ан-72

Рашистська “Объединенная авиастроительная корпорация” веде роботи по розробці реактивного військово-транспортного літака під індексом Ил-212, котрий створюється на базі проекту турбогвинтового Ил-112. Перший дослідний екземпляр цього літака має бути виготовлений наприкінці 2026 року, а уже в 2030 році він має бути прийнятий на озброєння ЗС РФ.

Передбачається, що Ил-212 має прийти на заміну літакам типів Ан-26 та Ан-72, які досі використовуються в російській військово-транспортній авіації. Про це заявляють рашистські пропагандистські “ЗМІ” з посиланням на слова міністра оборони РФ та воєнного злочинця Сєргєя Шойгу.

Читайте також: Як топили ВДК “Цезарь Куников” відео з корабля рашистів: на що варто звернути увагу

Ймовірний вигляд рашистського Ил-212, зображення з відкритих джерел

Вперше про старт робіт над реактивним Ил-212 росіяни заявили у жовтні 2023 року, і вже тоді вони розкрили базові параметри цього проекту. Зокрема заявлялось, що від базового Ил-112 в цьому проекті залишаться хіба що фюзеляж та бортове обладнання. Натомість конструкція крила, шасі, паливна система та гідросистема планують переробляти для використання під реактивну силову установку, в якості якої планують використати ПД-8, призначений під розпіарений SSJ-100.

Цікаво, що якщо спочатку рашисти передбачали розміщення реактивних двигунів на Ил-212 під крилом літака, то тепер – над крилом, подібно до конструкції Ан-72.

Із характеристик по Ил-212 росіяни наразі заявляли лише те, що вантажопідйомність у нього має бути вищою, аніж проектна в Ил-112 (яка мала складати 5 тонн).

Дослідний екземпляр Ил-112 під час одного із польотів, архівне зображення з відкритих джерел

Тут варто нагадати, що рашистам довелось у свій час “заморозити” проект турбогвинтового Ил-112 по причині втрати єдиного дослідного екземпляру цього літака під час катастрофи у серпні 2021 року. В свою чергу, росіяни ще ведуть роботи по ПД-8, наприклад заявляється, що поставки перших SSJ-100 із такими двигунами мають стартувати не раніше 2026 року.

Довідник The Military Balance 2023 вказує, що на початок минулого року транспортна авіація “ВКС РФ” мала в своєму розпорядженні орієнтовно 25 літаків типу Ан-72 та 110 літаків Ан-26, технічний стан цього авіапарку невідомий.

Раніше Defense Express розповідав про те, що Міноборони РФ хоче мати аж 25 Ан-124 до 2026 року та замовило Ил-100 “Слон”.

Ан-26 військово-транспортної авіації “ВКС РФ”, ілюстративне фото довоєнних часів

Читайте також: Супутник показав, що мінімум шість Су-34 не повернулись назад, і це добре

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *