Після провалу з гіперзвуковою ракетою ARRW у березні, США знову протестували AGM-183A

Повітряні сили США минулого тижня, а саме 19 серпня, у суботу, провели останні випробування прототипу своєї гіперзвукової ракети AGM-183A ARRW (Air-Launched Rapid Response Weapon).

Так, стратегічний бомбардувальник B-52H Stratofortress випустив повнофункціональний прототип цієї ракети поблизу узбережжя Південної Каліфорнії, розповідає видання Defense News.

Читайте також: Есмінець Zumwalt готовий отримати гіперзвукові ракети, але у США не впевнені, що вcтигнуть за графіком

гіперзвукова ракета AGM-183A ARRW

B-52 з гіперзвуковою ракетою ARRW, фото — U.S. Air Force / Christopher Okula

Чи були ці випробування успішними, а також які цілі мали на меті у ПС США вирішили поки що не розголошувати, втім, у службі кажуть, що завдяки цим тестуванням “отримали цінну інформацію” у контексті як подальшого розвитку програми ARRW, так і іншої програми — крилатої гіперзвукової ракети повітряного базування Hypersonic Attack Cruise Missile

(HACM).

Ну і також що під час тестувань ПС США підтвердили і навіть покращили свої можливості з тестування та оцінки, які надалі допоможуть у створенні сучасних гіперзвукових озброєнь.

Видання також отримало коментар щодо цих тестувань і від розробника ракети ARRW — компанії Lockheed Martin, в якій відзначили, що після суботніх випробувань “повністю впевнені у зрілості та виробничій готовності” програми ARRW і стверджують, що будуть продовжувати співпрацювати з ПС США у напрямку гіперзвукового озброєння.

Гіперзвукова ракета AGM-183A ARRW

Гіперзвукова ракета ARRW, фото — U.S. Air Force

Нагадаємо, контракт на розробку гіперзвукового озброєння з компанією Lockheed Martin було укладено у 2018 році, перші випробування на борту B-52 пройшли у 2019 році.

Подальші випробування цієї ракети не завжди були успішними, і після чергової невдачі у березні цього року стало відомо, що програма ARRW через низку провалів знаходиться під загрозою.

Читайте також: Велика Британія виділяє 1 млрд фунтів на сім років для створення гіперзвукового озброєння

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *