Європейська рада пропонує швидко схвалити переговорні рамки для Украї…

швидко схвалити рамки переговорів про вступ України в ЄС” title=”Володимир Зеленський розповідає про ситуацію в Україні. Фото: twitter /CharlesMichel” />

Володимир Зеленський розповідає про ситуацію в Україні. Фото: twitter /CharlesMichel

Враховуючи складність і терміновість ситуації в Україні, Європейська рада пропонує швидко ухвалити переговорні рамки, підготовлені Європейською комісією для України, щоб мати змогу продовжувати подальшу роботу з євроінтеграції України. Європейська рада пропонує Раді швидко ухвалити переговорні рамки, підготовлені Європейською комісією для України та Молдови.

HR Wisdom Summit

Забезпечте стрімке зростання та масштабування компанії у 2024-му! Отримайте алгоритм дій на Business Wisdom Summit. 10 квітня управлінці Арсенал Страхування, Uklon, TERWIN, Епіцентр та інших великих компаній поділяться перевіреними бізнес-рішеннями, які сприяють розвитку бізнесу під час війни. Забронювати участь

Про це йдеться на сайті Європейської ради.

“Європейська Рада вітає прогрес України та Республіки Молдова у просуванні необхідних реформ на шляху ЄС. На додаток до подання проектів рамок переговорів для України та Республіки Молдова Європейська рада пропонує Раді швидко прийняти їх та невідкладно розпочати роботу”, – йдеться в повідомленні Європейської ради.

Президент Євроради Шарль Мішель сподівається, що переговорні рамки для України будуть затверджені ще під час головування в ЄС Бельгії, яке триватиме до 30 червня.

Підписуйтесь на Telegram-канал delo.ua

Також Мішель заявив, що ЄС продовжить нарощувати військову підтримку України і надаватиме боєприпаси, ракети, системи ППО. Окрім цього, зараз в ЄС переглядається можливість використовувати заморожені активи Росії, щоб використати їх для військової підтримки.

Додамо, 12 березня Європейська комісія затвердила переговорну рамку про вступ України та Молдови до Європейського союзу, а також – рекомендувала розпочати переговори про вступ до ЄС з Боснією та Герцеговиною.

Після цього Єврорада мала б розпочати внутрішні обговорення і представити узгоджену спільну позицію ЄС на першій міжурядовій конференції з кожною країною, які ознаменують офіційний початок переговорів про вступ України до блоку.

“Ми стали ще на крок ближче до старту переговорів та нашого членства в Європейському Союзі. Цей крок — свідчення досягнень України, нашої трансформації та того факту, що Україна обов’язково буде членом ЄС. Пріоритет нашого уряду — зробити так, аби це сталося якнайшвидше”, – сказав прем’єр-міністр Денис Шмигаль

Нагадаємо, Європейська рада 14 грудня ухвалила рішення розпочати переговори з Україною та Молдовою про вступ до Євросоюзу, а також надала статус кандидата в ЄС Грузії. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *