Приватбанк безкоштовно доставлятиме платіжні картки у Великобританію

Великобританія

Фото: Depositphotos

Приватбанк відкрив замовлення міжнародної доставки платіжних карток клієнтам до Великобританії. Клієнти банку матимуть змогу безкоштовно отримати картку “Новою Поштою” до кінця квітня 2024 року.

HR Wisdom Summit

Забезпечте стрімке зростання та масштабування компанії у 2024-му! Отримайте алгоритм дій на Business Wisdom Summit. 10 квітня управлінці Арсенал Страхування, Uklon, TERWIN, Епіцентр та інших великих компаній поділяться перевіреними бізнес-рішеннями, які сприяють розвитку бізнесу під час війни. Забронювати участь

Про це повідомила пресслужба Приватбанку.

Там зауважують, що клієнти банку відтепер можуть отримати банківську картку з доставкою Nova Post у 12 країнах Європи: Польщі, Молдові, Литві, Німеччині, Чехії, Румунії, Естонії, Латвії, Італії, Словаччині, Угорщині та Великобританії.

Як наголошують у фінустанові, до кінця квітня 2024 року доставка карток всім клієнтам, які перевипустили діючу платіжну картку чи відкрили нову цифрову картку через Приват24 та замовили доставку картки, буде безкоштовною.

Підписуйтеся на YouTube-канал delo.ua

Зауважимо, Приватбанк розширив географію послуги міжнародної доставки платіжних карток клієнтам – від початку квітня у Приват24 відкрито замовлення карток з доставкою кур’єром Nova Post на будь-яку адресу у 5 країн ЄС.

Як замовити картку

Замовити нову чи перевипустити діючу картку Приватбанку дуже просто – оформити заявку за декілька кліків у Приват24 та отримати картку у відділенні або поштоматі Нової пошти по Україні та через кур’єра Nova Post в 11 європейських країнах.

Нагадаємо, від початку війни ПриватБанк подовжив строк дії всіх платіжних карток, що дозволяє вільно користуватися карткою для оплати товарів та послуг в торговій мережі та зняття готівки.

За необхідності перевипуску картки для активного шопінгу в інтернет магазинах, цифрову картку можна оформити миттєво у Приват24 та отримати платіжну картку через Нову пошту по всій Україні та за кордоном.

Також послугу з доставки своїх фізичних платіжних карток у понад 180 країн світу запустив Monobank.

Джерело фото: ua.depositphotos.com

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *