Тромбоз як побічний ефект від вакцинації – британці вимагають відшкодування збитків у AstraZeneca

AstraZeneca визнала побічні ефекти вакцини проти COVID-19

© freepik/jcomp У суді розглядається позов від півсотні постраждалих.

Верховний суд розглядає колективний позов постраждалих від вакцини Covishield компанії AstraZeneca під час пандемії COVID-19. За твердженням позивачів, вакцинація мала тяжкі наслідки щонайменше для півсотні людей. Про це повідомляє The Telegraph.

Родичі постраждалих вимагають відшкодування від компанії на суму майже $125 млн. Компанія AstraZeneca частково визнала, що в окремих випадках вакцина може спричинити тромбоз із синдромом тромбоцитопенії, але причинно-наслідковий механізм виникнення невідомий. Тому в кожному окремому випадку буде досліджено причинно-наслідковий зв’язок між вакцинацією та наслідками в організмі.

Офіційні дані Агентства з регулювання лікарських засобів та товарів медичного призначення (MHRA) показують, що щонайменше 81 смерть у Великій Британії, ймовірно, була пов’язана з побічною реакцією, що викликала утворення тромбів у людей, які також мали низький рівень тромбоцитів.

Загалом, за даними MHRA, в результаті цього померла майже кожна п’ята людина, яка страждала від цього захворювання.

Всесвітня організація охорони здоров’я також заявила, що Covishield може мати такі побічні ефекти. Однак у ВООЗ додали, що користь від вакцинації для запобігання зараженню COVID-19 «набагато переважує ризики».

Раніше повідомлялося про те, що вчені виявили два рідкісні побічні ефекти, що супроводжували вакцинацію проти коронавірусу.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *