Як працюватимуть столичні школи з 1 вересня

Як працюватимуть столичні школи з 1 вересня

Формат навчання кожен заклад освіти обиратиме самостійно фото ілюстративне

Останні дзвоники пролунають у школах 31 травня

Навчання у столичних школах триватиме з 1 вересня до 31 травня, а компенсаторні заняття та атестація – до 28 червня 2024 року. Про це повідомляє Київська міська державна адміністрація.

Будь ласка, читайте текст після реклами

І семестр триватиме з 1 вересня до 22 грудня 2023 року; ІІ семестр – із 8 січня до 31 травня 2024 року. Осінні канікули заплановані з 23 до 29 жовтня; зимові – з 23 грудня 2023 року до 7 січня 2024 року; весняні – з 25 до 31 березня. Додаткові тижневі канікули для першокласників – з 19 до 25 лютого.

Останні дзвоники пролунають у школах 31 травня.

Будь ласка, читайте текст після реклами

Зазначається, що формат навчання кожен заклад освіти обиратиме самостійно. Рішення про запровадження очного, дистанційного або змішаного форматів навчання прийматиметься на засіданнях педагогічних рад з урахуванням безпекових норм і побажань батьків учнів.

«Безпека дітей та освітян – на першому місці. Тому перед тим, як визначатися з форматом навчання, мають бути враховані технічні можливості укриттів, що знаходяться безпосередньо в закладі освіти або в пішій доступності до нього. Розклад занять керівники шкіл будуть складати відповідно до кількості охочих навчатися очно і місткості укриття. Звісно, ми просимо за можливості віддавати перевагу саме очному навчанню», – повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

Раніше повідомлялося, що для українських школярів запровадять курс з мінної безпеки. Предмет стане обов’язковим доповненням до шкільної програми. 

Читайте також: Діяльність приватних шкіл. Освітній омбудсмен пояснив, як українцям дурять голову

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *