У Запоріжжі пройшов Фестиваль фільмів національно-культурних товариств

У Запоріжжі пройшов Фестиваль фільмів національно-культурних товариств Фото 24.04.2024 16:56 Укрінформ У Запоріжжі пройшов Фестиваль фільмів національно-культурних товариств, на якому представили дев'ять фільмів.

Про це поінформувала в Телеграмі Запорізька ОВА, передає Укрінформ.

“У Запоріжжі відбувся VI Фестиваль фільмів національно-культурних товариств, який став свідченням того, що навіть у темряві війни культура продовжує сяяти. Дев'ять фільмів, представлених на фестивалі, розповіли про життя та діяльність різних національних спільнот під час повномасштабного російського вторгнення”, – йдеться в дописі.

Повідомляється, що глядачі побачили історії успішних ромських жінок, які сприяють розвитку ромської меншини (документальний фільм «Хто як не ми?»), про життя запоріжців під час війни та роль мистецтва в боротьбі з темрявою (фільм «Реквієм.SOS Запоріжжя»). ⠀

“Кінофестиваль став важливою подією в культурному житті Запоріжжя. Він продемонстрував силу єднання та взаємодопомоги різних національних спільнот, їхній внесок у спільну боротьбу проти російської агресії”, – додали в ОВА.

Фестиваль організували Департамент культури, туризму, національностей та релігій ЗОДА, Обласний методичний центр культури і мистецтва та ГО «Асоціація національних меншин Запорізької області».

Як повідомляв Укрінформ, у Запоріжжі на “Toloka Festival 2.0” зібралося 400 команд, які долучаються до прибирання та озеленення міста.

Фото: Запорізька ОВА

Кіно Кінофестиваль фільм Запоріжжя

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *