Нещодавно знайдену картину Клімта виставлять на аукціон

Нещодавно знайдену картину Клімта виставлять на аукціон 24.04.2024 16:07 Укрінформ Картина австрійського художника Густава Клімта, яку вважали втраченою протягом 100 років і нещодавно віднайшли, буде продана на аукціоні у Відні.

Про це повідомляє ВВС, передає Укрінформ.

Вартість картини оцінюється у 50 млн євро (53 млн доларів).

Незавершену картину "Портрет фройляйн Лізер" Клімт розпочав писати у 1917 році – за рік до своєї смерті. Точаться суперечки про особу жінки на картині. Вважається, що на ній зображена одна з дочок Адольфа або Юстуса Лізерів – братів-промисловців.

Мистецтвознавці Томас Наттер і Альфред Вайдінгер стверджують, що на картині зображена дочка Адольфа Лізера – Маргарита Констанція. Натомість віденський аукціонний дім Im Kinsky, який виставляє твір на торги, припускає, що це може бути одна з двох дочок Юстуса Лізера, дружина якого Генрієтта під час Другої світової війни була депортована нацистами і загинула в концтаборі Аушвіц.

У заяві аукціонного дому йдеться, що точна доля картини після 1925 року була "незрозумілою". Відомо лише те, що вона була придбана в 1960-х роках і перейшла до нинішнього власника через послідовне успадкування.

Особистість нинішніх австрійських власників не розголошується.

Як повідомляв Укрінформ, аукціонний дім Sotheby`s виставляє на продаж портрет колишнього прем’єр-міністра Великої Британії Вінстона Черчілля.

Фото: Im Kinsky

Аукціон Картина Відень

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *