В один день можна вакцинуватися від грипу та COVID-19 – МОЗ

В один день можна вакцинуватися від грипу та COVID-19 – МОЗ

КИЇВ. 5 вересня. УНН. Національна технічна група експертів з питань імунізації рекомендувала та дозволила проведення щеплення від грипу та COVID-19 в один день. Про це повідомив заступник міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар Ігор Кузін під час онлайн брифінгу, передає кореспондент УНН.

Цитата

«Що стосується поєднання вакцинації. Дуже важливий момент, що для тих людей, які хочуть убезпечити себе перед початком епідемічного сезону грипу та COVID-19, то рішенням Національної технічної групи експертів з питань імунізації рекомендовано та дозволено проведення щеплення від грипу та COVID-19 в один день. Тому якщо ви хочете отримати вакцину в один день – це абсолютно реально і підтримується фахівцями з імунопрофілактики», – розповів Кузін.

Доповнення

Кузін повідомляв, що цього року в період епідсезону грипу в Україні циркулюватиме грип групи А і В.

Також він зазначав, що у разі, якщо ситуація з COVID-19 буде й надалі розвиватися такими темпами, як зараз, то є шанс, що він просто “розчиниться” в групі гострих респіраторних вірусних інфекцій. Проте це означало б, що епідемічний сезон грипу буде важчим.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *