Чому не потрібно соромитись просити гроші у свого обранця

З розвитком суспільства жінки стали набагато самостійніші — якщо є бажання, кожна особа жіночої статі може домогтися гарної позиції і ні в чому собі не відмовляти. Але життєві ситуації бувають різні, і тому не варто боятися попросити свого чоловіка про гроші, інформує Ukr.Media.

Чи нормально це?

Головне у відносинах двох людей — рівноправність. Якщо ви впевнені, що ваш чоловік може вам матеріально допомогти точно так, як і ви йому, то ніхто не забороняє робити це за спільною згодою. У даній ситуації головне розрізняти такі поняття, як "взяти гроші" і "сидіти на шиї". Якщо обидві людини однаково цілеспрямовані і прагнуть бути успішними людьми, то в тому, щоб взяти гроші у свого партнера, немає нічого поганого. Такі деталі краще обговорювати на самому початку відносин, щоб зрозуміти, чи схожі у вас погляди на фінанси.

Тим більше, що чоловікові платити за свою жінку не повинно бути соромно або неприємно — це один із проявів турботи про близьку людину. Піклуватися можна по-різному, і, коли у жінки є які-небудь фінансові труднощі, а чоловік хоче їй допомогти, це абсолютно нормально.

Почуття обов'язку

Також не варто відчувати, що ви комусь щось винні, якщо ваш чоловік погодився оплатити вам якусь покупку або просто дати грошей. Це акт доброї волі, і вам зовсім не обов'язково думати, що це варто якось "заслужити" або "відплатити".

Ви завжди можете повернути йому гроші потім, або зробити для нього щось натомість, коли він потребуватиме допомоги. Здорові відносини будуються за принципом взаємодопомоги і взаємоповаги. Якщо ваш партнер відкрито натякає або вимагає від вас щось замість матеріальних речей, або, маючи можливість, зовсім не допомагає вам, хоч і знає, що у вас дуже важке становище — ймовірно, що ви перебуваєте в аб'юзерських відносинах.

Чому вам ніяково?

І все ж, навіть якщо ви знаєте, що це нормально — брати гроші у свого коханого, вам все одно ніяково. Таке почуття цілком зрозуміле з психологічного боку — коли ми просимо щось у когось, значить, ми не можемо отримати це самі, і це виставляє нас слабкими.

Але це зовсім не означає, що ви справді не можете самі за себе постояти або заплатити — це лише означає, що, можливо, ви ще не звикли до людини, а на перших порах завжди ніяково. Навіть якщо це і підсвідомо, вам все одно не хочеться виглядати більш безпорадними, ніж партнер, тим більше у 21 столітті!

Але коли в парі притираються одне до одного, зазвичай фінанси припиняють бути чиєюсь власністю і партнери абсолютно спокійно (при наявності певних домовленостей, звичайно) можуть платити одне за одного і не турбуватися про гроші, адже вони майже одне ціле — і це абсолютно нормально.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *