Через війну, підтоплення та негоду наразі без світла 420 населених пунктів у 10 областях – Міненерго

Через війну, підтоплення та негоду наразі без світла 420 населених пунктів у 10 областях - Міненерго

КИЇВ. 28 липня. УНН. Через негоду вимикалися лінії електропередачі Укренерго. Загалом сукупність факторів призвела до знеструмлення 420 населених пунктів у 10 областях, без світла – понад 140 тисяч споживачів. Про це повідомили у Міненерго, пише УНН.

Наслідки негоди

Через негоду на одній з гідроелектростанцій відключалась лінія електропередачі, через що навантаження на станцію знизилося з 210 МВт до 0. Через короткий проміжок часу навантаження було відновлено. Також через грозу вимикалася лінія оператора системи передачі електроенергії “Укренерго” 330 кВ у Сумській області.

Залишаються без світла понад 140 тисяч абонентів у 420 населених пунктах у Вінницькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Київській, Кіровоградській, Одеській, Полтавській, Сумській, Харківській, Чернігівській областях.

Більшість із них – на Дніпропетровщині, де знеструмлені 165 населених пунктів, без світла – понад 66 тисяч споживачів.

Генерація

Ремонтна кампанія на об’єктах генерації – теплової, гідро- та атомної – триває. Електроенергії, яку виробляють українські електростанції, повністю достатньо для покриття потреб споживачів.

Ситуація у прифронтових областях

Триває ворожий терор прифронтових та прикордонних з рф областей. На Донеччині через обстріл знеструмлювалися 12 населених пунктів. Без світла залишається частина споживачів у Запорізькій, Сумській, Харківській, Херсонській, Чернігівській областях. Ремонтні бригади працюють там, де це дозволяє безпекова ситуація.

Загалом за добу енергетики заживили понад 40 тисяч споживачів. Більшість із них – це абоненти у Донецькій та Дніпропетровській областях.

Наслідки підриву Каховської ГЕС

У Херсоні енергетики заживили понад 100 споживачів, які були відключені через підтоплення. У місті залишаються без світла 11,4 тисячі абонентів. Енергетики працюють над відновленням електропостачання. Відновлювальні роботи сповільнені, зокрема, через постійні ворожі обстріли.

Ситуація на ЗАЕС

Фіксується незначне зниження рівня води у ставку-охолоджувачі. Наразі він становить 16,32 м. Цього достатньо для забезпечення потреб станції.

Експорт та імпорт

Комерційний імпорт електроенергії за минулу добу склав 3 534,00 МВт*год. Експорт відсутній.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В “Укренерго” готуються до найгіршого сценарію взимку

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *