Винахідливість американця допомогла йому у найкоротший термін знайти нову роботу

Житель Арізони намагався знайти роботу на сайтах з вакансіями, розсилав резюме і навіть роздавав його місцевим підприємцям, але марно. Тоді чоловік вирішив застосувати неординарний лайфхак: вийшов на дорогу з плакатом про пошук посади. На американця чекав успіх, після якого захочеться повторити його досвід, інформує Ukr.Media.

Патріку Хоагланду з міста Фінікс, США, не пощастило: у червні чоловік потрапив на роботі під скорочення. Крім втрати посади у 30-річного американця в житті були й інші проблеми, розповів він Azfamily. Тож Патрік миттю взявся за пошук роботи. Як і багато людей в його становищі, чоловік переглядав сайти з вакансіями, відправляв своє резюме десяткам компаній і роздавав його місцевим бізнесменам. Але на жаль, відповіді не було. Аж тут в його голову і прийшла незвичайна думка.

"У мене раптом виникла ідея встати на розі [вулиці] з плакатом [про пошук роботи]. Спочатку я посміявся і подумав, що це безглуздо, але продовжував роздумувати про це. І вирішив, чому б і ні?! З Фінікса їздять мільйони людей, хтось може і найняти мене, — пояснив Хоагланд свій задум."

Патрік не перший, хто додумався до такого способу знайти собі посаду. Влітку минулого року житель Лондона вийшов на вулицю з аркушем паперу, на якому було написано, що початківець-бухгалтер шукає роботу — і досяг успіху швидше, ніж можна уявити. Так само, як і той молодий чоловік, Хоагланд зробив безліч копій свого резюме і в середині липня вирушив з ними на жваву вулицю міста. Мабуть, щоб привернути увагу водіїв та перехожих, він одягнув яскраву футболку. З собою у американця також був плакат.

Завзятого чоловіка не зупинила навіть сильна спека (температури перевищували 40 градусів за Цельсієм), яка стояла тоді в Фініксі. У перший день він провів з плакатом на вулиці близько восьми годин, у другий — чотири. А вже на третій день роздачі резюме доля зробила йому подарунок за зусилля. Хоагланда помітила Меліса Діджіанфіліппо, голова місцевої маркетингової компанії. Сміливий підхід Патріка вразив жінку, і вона не тільки взяла його резюме, але ще і вирішила розповісти про американця з усіх своїх аккаунтів в соцмережах, сподіваючись допомогти йому.

"Я їхала на машині повз вулиці Кемелбек поруч з моїм офісом і побачила на узбіччі цього хлопця, який стояв там у 110-градусну (Фаренгейта, Цельсія — близько 43 градусів. — Прим. ред.) спеку і посміхався, тримав знак, за допомогою якого просив людей взяти його резюме. Мені подобається, що він просив не подаяння, а розглянути його як претендента."

Меліса також опублікувала резюме Патріка. У ньому чоловік зізнався, що шукає роботу, щоб забезпечити своїй сім'ї (у Хоагланда є дружина і маленька дитина) краще життя, а також позитивно впливати на інших людей. Американець докладно описав досвід роботи (він працював оператором підйомника, керівником в пабі, спеціалістом з прийому й обробки замовлень на автомийці і так далі), свої особисті якості та інше. І звичайно ж вказав контактні дані.

Крім того, про пошук чоловіком роботи розповіло місцеве телебачення Fox 10 — і теж повідомило номер телефону та електронну адресу Патріка. Через кілька днів після репортажу і поста Меліси на претендента обрушилася хвиля пропозицій від роботодавців.

"Це було божевілля. Було трохи складно користуватися телефоном, але зате я отримав так багато відмінних пропозицій. Я отримав пропозиції від компаній, які не будуть брати на роботу без досвіду, але, побачивши мою рішучість, вони запропонували мені роботу навіть без співбесіди."

Патрік стверджує, що після того як він вийшов на вулиці, загалом з ним зв'язалися близько сотні роботодавців. Він вибрав серед десятків вакансій дві найбільш вдалі, і одна виявилася як раз тим, що шукав американець. 27 липня у нього був пробний день в компанії, що надає послуги зі шліфування бетону. Хоагланд не розповів, яку саме посаду йому запропонували, але уточнив, що керівники залишилися ним задоволені та він уже вийшов на повний день.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *