Вчинкі, які можуть бути ознаками чоловічої жадібності

Всі чоловіки говорять про меркантильність жінок. Вони шукають собі ту, яка полюбить його внутрішній світ, а не його гроші. Чоловіки бачать в жінках мисливців на багатих чоловіків і чужі капітали, інформує Ukr.Media.

Будьте впевнені, що чуючи це від вашого чоловіка є ознакою що не ви меркантильна, а він жлоб. Іноді прояви чоловічої жадібності ніяк не можна прощати.

Чи залишає він на чай?

Перше, що допоможе розпізнати жадібного чоловіка це прояв не до вас, а до обслуговуючого персоналу. Всі без винятку знають, що левова частка заробітку офіціантів — чайові. Вони складають всього лише 10% від суми чека, що небагато, якщо звичайно ви не прогуляли більшу частину зарплати за обідом. Тут йдеться не про економію, а про банальну жадібність.

Чи говорить він, що щастя не в грошах?

Кожна жінка напевно чула від чоловіка, що не в грошах щастя, а у внутрішньому багатстві душі. Безсумнівно, частка правди в цьому є. Самі по собі гроші щастя не приносять, а ось комфортне життя, яке неможливо без цих самих грошей якраз приносить. Мати можливість жити окремо в хороших умовах, купувати одяг і якісні харчові продукти, їздити на відпочинок не тільки до бабусі в село, не переживати за добробут і майбутнє своїх дітей — щастя. На жаль все це можливо тільки за наявності грошей. Тож якщо ти ви чуєте, що гроші — не головне, — краще йдіть відразу, заощадите масу часу, нервів і до того ж грошей.

Він економить за рахунок ваших ресурсів

Мало хто з чоловіків помічає звичайну побутову жіночу працю. Якщо спробувати оцінити її з точки зору ринкових відносин, то виявиться, що 90% всіх чоловіків не можуть собі це дозволити. В них просто немає грошей на оплату роботи кухаря, покоївки, няні, особистого психолога і масажиста. Досить дорогі це задоволення. Багато хто бачить в цьому любов і турботу, не сміючи навіть говорити про гроші. Звичайно, це прояв любові і турботи якщо тільки всі домашні обов'язки ви ділите порівну, або він оплачує покупку техніки. А якщо ви все ще не можеш умовити його купити посудомийну машинку і миєте гори посуду, то тут і говорити нема про що.

Чи вимагає він у вас звіт за кожну копійку?

Тут і коментувати нічого. Ви доросла людина і можете розпоряджатися грошима так, як вважаєте за потрібне. Ви можете бути домогосподаркою і витрачати гроші, які він заробив. Дивлячись на попередній пункт запитайте себе чи заплатив він вам за щоденну чистоту в будинку, сніданки і вечері, прання, психологічну підтримку після важкого дня? Ні? Тоді з якого дива ви повинні бути бухгалтером? Може скоро і податки почнете платити?

Чи дарує він вам подарунки?

Тут йдеться саме про подарунки вам, а не тих ситуаціях, коли ви отримуєте пляшку "Джека Деніелза" зі словами: "Ти щаслива? Це чудово! Мені завжди нічого у тебе випити після роботи!". Тут і сказати нічого. Спасибі хоч не чоботи для риболовлі подарував, але ж міг би.

Чи приходить він до вас в гості з порожніми руками?

Зараз мова не про квіти і подарунки. Якщо ви запрошуєте чоловіка до себе на вечерю, а він приходить без пляшки вина і коробки цукерок — нехай вдома "мівіну" лопає. Ви витратили свої гроші і час на приготування смачної вечері. Ви можете сказати, що він пригощає вас в ресторані, це так. Але як часто ви ходите їсти поза домом? А як часто він буде вечеряти у вас — постійно, знаєте, так воно і буде.

Чи ділить він витрати "по-чесному"?

Якщо життя таки звело вас з жаднюгою, то зверніть увагу як він ділить спільні витрати. Нещодавно всіх підняла на вуха історія, де хлопець, ставши жити спільно з дівчиною, запропонував платити за оренду квартири навпіл. Дівчина чесно платила свою частину, поки не дізналася, що квартира то повністю належить її обранцеві. Звичайно жадібність в такому вигляді, на щастя, рідко зустрічається. У побуті зазвичай все простіше: чеки ви оплачуєте навпіл, а залишки витрачаєте кожен на себе.

Однак якщо ви самі купуєте деякі продукти, ліки, і миючі, адже ви в них як жінка краще розбираєтеся. Дрібна техніка і інші витрати по дрібниці теж на вас і при всьому цьому, вашому обранцеві хочеться бачити поруч красиву, доглянуту жінку — і ви витрачаєтеся на одяг і косметику, а він при цьому тільки на свої хотілки. Це не можна назвати чесним поділом сімейного бюджету.

Чи пригощає він вас кавою?

Давай подумаємо, скільки коштує чашка кави? Зовсім недорого. По суті це три квитки на трамвай, два пакети молока. Це хіба дорого? З цього можемо зробити три висновки. Перший: він зовсім жебрак. Але це навряд чи, зараз навіть п'ятикласник зазвичай купує в день пару чашок тієї самої кави. Другий: він дуже жадібний. Таке буває, але вкрай рідко. Третій: це його тест на меркантильність, про який вони кричать на кожному розі. Навіть не зв'язуйся з таким.

Якщо ж він вам заявляє про рівноправність статей, і що саме цього домагаються жінки по всьому світу, то запитайте у нього одне дуже цікаве питання. "Як довго ти збираєшся перебувати у відпустці по догляду за дитиною?”. Якщо він почне щось невиразно пояснювати про "жіноче призначення", то нагадайте йому знову про рівноправність статей. Цікаво, як цей жлоб викрутитися на цей раз.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *