Поради від батьків, які нам краще пропустити “повз вуха”

У дитинстві ми всі отримували поради від наших батьків, вони з малих років вчили нас життєвої мудрості, інформує Ukr.Media.

Завдяки чому ми змогли дожити до дорослого стану, не засунувши "2 пальця в розетку".

Однак, давайте бути чесними — ті поради, які ми зараз чуємо від наших батьків, були правильними в їх час. Але сьогодні далеко не всі з них підходять для нас, тому що відтоді навколишній світ сильно змінився і їх поради повністю втратили свою силу.

Ми дуже вдячні батькам за те, що вони зробили для нас. І, тим не менш, не до кожної їх ради слід прислухатися. Точніше, слухати можна і потрібно, але слідувати їм не варто.

Як приклад наведемо три поради від батьків, які нам краще пропустити "повз вуха":

Не починайте свій бізнес, це занадто ризиковано

Без сумнівів, для когось це дуже хороша порада, що дозволяє спокійно йти по безпечному життєвому шляху.

Але для інших — це не так!

Якщо ви хочете спробувати почати свою справу, то зробіть це якомога раніше (поки ви молоді і вам нічого особливо втрачати). Та й у дорослому віці свій бізнес теж не стане для вас великим навантаженням (якщо розвивати його у вільний від основної роботи час).

Завдяки повсюдному "проникненню" Інтернету ви можете навіть з самого глухого села: або працювати за наймом у віддаленому форматі, або непогано заробляти в своєму онлайн-бізнесі. Найголовніше, щоб там у вас був доступ до Інтернету.

Не будь "літуном", довго працюй на одному робочому місці

Дієвість цієї ради сьогодні викликає величезні сумніви.

Більш того, зараз студентів у вузі вчать тому, щоб міняти роботу кожні 2-3 роки. А кадровики вкрай неохоче розглядають резюме людей, які довше трьох років пропрацювали в одній і тій же компанії.

Критерій тут простий: якщо у вас немає перспектив професійного і кар'єрного зростання, то вам не варто продовжувати працювати у даного роботодавця.

Сміливо шукайте той варіант працевлаштування, який відкриває перед вами "далекі горизонти" в плані зростання доходів і професійної майстерності.

Квартиру краще купити, а не орендувати

Ніхто не сперечається з тим, що в своїй квартирі жити набагато краще, ніж весь час поневірятися по знімних кутах.

Але багатьох розчулює аргумент про те, що "краще платити відсотки по іпотеці за свою власну квартиру, ніж віддавати гроші" чужому дядькові "за оренду". Про те, що по іпотеці йде переплата у 2-3 рази, люди чомусь забувають.

Своя квартира, особливо іпотечна, — це "якір", який намертво прив'язує до свого регіону проживання. Позбавляючи можливості переїхати в більш перспективне місце (з точки зору кар'єри, здоров'я, виховання дітей і т.п.).

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *