Міноборони виграло міжнародний арбітраж проти іноземного постачальника на 2,2 млн євро

Міноборони виграло міжнародний арбітраж проти іноземного постачальника на 2,2 млн євро - Фото

Фото: Міноборони / Facebook

Міноборони виграло міжнародний арбітраж проти іноземної компанії, що порушила договір постачання налокітників та наколінників для Сил оборони. Про це повідомляє пресслужба міністерства.

Постачальник порушив не лише терміни постачання товару, а й обсяг – було поставлено близько 11% загальної кількості товару за договором. Міноборони сплатило всю вартість товару.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес у Telegram: коротко про важливе

Іноземному постачальнику, якого Міноборони не називає, неодноразово повідомлялося про необхідність виконання умов договору у максимально короткі терміни, проте товар так і не було поставлено у повному обсязі.

У березні 2023 року Міноборони звернулося з позовом до міжнародного комерційного арбітражу з відповідними позовними вимогами.

У результаті міжнародний арбітраж присудив стягнути з постачальника на користь Міноборони понад 2,2 млн євро, а також ухвалив, що відсотки річних продовжують нараховуватися щодня до моменту оплати постачальником своєї заборгованості перед Міноборони.

У міністерстві зазначають, що вже в ході арбітражного розгляду постачальник частково задовольнив вимогу Міноборони в частині неустойки.

  • 12 липня 2023 року Кабмін виправив помилку, яка вимагала від бізнесу працювати з Міноборони без прибутку.
  • 21 липня Міноборони дало маловідомій фірмі 1,4 млрд на міни, але не отримало жодної.

Підписуйтесь на розсилки LIGA.net – лише головне у вашій пошті

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *