Як правильно просити гроші в чоловіка — головні правила від психологів

Ще деякий час тому жінки соромилися просити в чоловіків гроші на будь-які витрати, але сьогодні вони із задоволенням це роблять, навіть якщо хтось після цього називає їх меркантильними, інформує Ukr.Media.

Але що ж потрібно сказати коханому чоловіку, щоб він сам погодився дати жінці стільки фінансів, скільки їй потрібно?

Які ж поради допоможуть жінці отримати бажане і при цьому не образити близьку людину?

Якщо йдеться про чоловіка-друга, то попросити в нього можна хіба що невелику суму, але при цьому важливо розуміти фінансове становище свого співрозмовника.

Важливі також і стосунки двох людей, а ще те, чи є чоловік родичем або колегою представниці прекрасної статі.

Не потрібно писати людині, краще попросити в неї в борг у розмові віч-на-віч. Необхідно описати, в яку ситуацію жінка потрапила, а також скільки грошей їй потрібно для того, щоб вирішити всі свої проблеми.

Не потрібно вдавати з себе жертву і намагатися викликати жалість у людини. Чоловік не повинен відчути себе ніяково через те, що жінка щось у нього просить.

Якщо йдеться про велику суму, то по неї слід звертатися до близького друга, чоловіка або родича чоловічої статі.

При цьому жінка має чітко сказати, коли вона зможе повернути позичені їй кошти, а якщо це не входить в її плани, це також необхідно обговорити. Які ж правила обов'язково приречуть жінку на успіх? Як вона може отримати необхідну їй суму і при цьому нікого не засмутити?

Потрібна конкретика

Чоловіки ніколи не здогадаються, що ж у жінки на думці, тож не потрібно їм на щось натякати.

Якщо жінка хоче попросити у чоловіка гроші в борг, необхідно сказати, скільки їй потрібно, а головне — що вона збирається робити з цією сумою. Не потрібно при цьому маніпулювати чоловіком.

Підгадати момент

Якщо чоловік нагодований і всім задоволений, то, звичайно ж, він проявить свою щедрість у спілкуванні з жінкою.

Не варто просити в чоловіка гроші, тільки-но він приходить додому з роботи, потрібно трохи почекати, запитати, як у чоловіка минув день, чим він займався.

Чоловікові потрібно розслабитися, і тільки після цього він зможе нормально сприймати будь-які прохання своєї пасії.

Сказати кілька приємних слів

Чоловікам дуже подобаються компліменти і похвала, і жінки, які це знають, отримують від своїх партнерів усе, що вони захочуть.

Якщо чоловік зрозуміє, що жінка вважає його своїм захисником, по-справжньому щедрою і доброю людиною, він захоче підтвердити ці слова, тому він забезпечить її всім необхідним.

Потрібно частіше говорити чоловікові, який він сильний, турботливий і хороший, як жінка його цінує.

Так чинять кішки

Жінці слід бути хитрішою, якщо вона хоче домогтися бажаного. Тому, якщо партнер проігнорував її прохання або ж був надто зайнятий для того, щоб якось на нього відреагувати, слід трохи почекати, а потім знову підійти до чоловіка.

При цьому жінці слід розмовляти з чоловіком м'яко, не потрібно в нього щось вимагати, інакше він сприйме це в багнети.

Подяка дуже важлива

Неважливо, з чим чоловік допомагає своїй коханій, вона завжди повинна говорити йому спасибі. Не потрібно сприймати як належне те, що чоловік готовий носити свою пасію на руках.

Важливо частіше йому говорити, який він турботливий і щедрий, тоді чоловік буде старатися заради жінки, він дасть їй не тільки необхідні гроші, а й свою любов.

Краще підходити до чоловіка з проханням про гроші в день його зарплати, як правило, представники сильної статі в цей час вирізняються своєю щедрістю.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *