Як перемогти свою лінь і почати працювати

Мрії, бажання і плани можуть бути зруйновані звичкою відкладати справи на потім, але є кілька перевірених способів, як її перемогти, інформує Ukr.Media.

Прокрастинація це звичка відкладати справи на потім. Стан, коли людина просто фізично не може почати працювати, поки не настане останній момент. Такий підхід стає серйозною перешкодою на шляху досягнення цілей. На щастя, є багато способів перемогти прокрастинацію та почати працювати над своїм життям.

Почніть з малого

Однією з найпоширеніших причин прокрастинації є перевантаженість. Багато людей відчувають, що не вистачає часу на все, що потрібно зробити. В результаті взагалі перестають щось робити. Вирішення проблеми — почати з малого. Виберіть найменше завдання, яке ви можете виконати, і почніть із нього. Це допоможе запустити рух і поступово перейти до складніших завдань.

Встановіть конкретні цілі

Ще одна причина прокрастинації — відсутність чітких цілей. Якщо не знаєте, чого хочете досягти, то ви не знатимете, якими кроками рухатись до результатів. Поставте перед собою конкретні цілі та визначте, що потрібно зробити, щоб їх досягти. Це допоможе вам чіткіше розуміти, що потрібно робити, і перестати відкладати справи на потім.

Створіть план дій

Коли у вас вже є конкретні цілі, настав час створювати план дій. Розбийте кожен його пункт на дрібніші завдання та визначте, які кроки потрібно зробити, щоб їх виконати. Ця хитрість допоможе чіткіше організувати свій час і зменшити ймовірність прокрастинації.

Не відволікайтеся на непотрібні речі

Відволікаючі чинники можуть бути серйозною перешкодою на шляху досягнення цілей. Спробуйте зрозуміти, що відволікає вас від роботи, і постарайтеся позбавитися всіх цих факторів. З варіантів: телевізор, гортання стрічки соцмереж на телефоні, танцювальна музика у навушниках. Якщо ви знаєте, які саме фактори можуть викликати прокрастинацію, боротися з ними стане набагато легше.

Не бійтеся просити допомоги

Іноді прокрастинація може бути пов'язана з тим, що у вас немає необхідних знань чи навичок для якісного виконання завдання. У цьому випадку не бійтеся попросити допомоги в інших людей. Це може бути колега, друг чи навіть професійний консультант. Знання, що ви не самотні, що завжди є комусь підказати та направити, допоможе подолати прокрастинацію та почати працювати над своїми цілями.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *