“Ця помилка ускладнює життя”: Як люди самі псують собі кар’єру

Є одна помилка яку ніколи не зробить розумна людина. Не зробить, бо ця помилка ускладнить їй життя. Погодьтеся, розумні люди ніколи не ускладнюватимуть собі життя на рівному місці, інформує Ukr.Media.

Історія з життя

Петя та Антон працювали у великій компанії економістами. Якось керівник повідомив їм, що компанія запускає новий проєкт і доведеться найближчі кілька місяців затримуватися на роботі та працювати більше, ніж звичайно. Через місяць начальник, на тлі сильно збільшеного обсягу роботи, став перекладати на Петю та Антона не лише ділові, а й особисті завдання.

Хлопцям це не дуже подобалося, але вони все ж таки ходили начальникові за сніданками, займалися налаштуванням домашнього кінотеатру у нього вдома, зустрічали його дружину в аеропорту і т.д. Одного дня начальник викликав Петю і попросив його купити букет квітів та організувати романтичну вечерю. Керівник хотів гарно відзначити із дружиною ювілей. Йому потрібно було провести важливу зустріч із інвесторами, і сам він фізично не міг усе організувати.

Петя несподівано для начальника закотив справжнісіньку істерику. Став кричати, що він не особистий помічник, а економіст, що він закінчив престижний виш і не збирається бути хлопчиком на побігеньках. Він прийшов розвивати свої професійні навички, а не бігати за кавою і виконувати обов'язки, які не входять до його прямих завдань. Він і так цілий місяць залишався на роботі довше, ніж звичайно, і ніякі вечері та особисті справи начальника він більше робити не буде.

Потім Петя звинуватив начальника в жадібності та небажанні найняти спеціального помічника, який замість нього займався б особистими справами.

Петя був звільнений того ж дня. Причому, коли він йшов з компанії, він встиг наговорити гидоти багатьом іншим співробітникам і залишив про себе огидне враження. Начальник викликав Антона і звернувся до нього з тим самим проханням. Антон без жодних негативних коментарів та емоцій сказав керівнику "Все буде зроблено". І організував вечір на найвищому рівні.

Через деякий час компанія успішно реалізувала новий проєкт і вивела корисний продукт на ринок, який мав великий попит. Антон пішов на підвищення, став директором продукту, почав працювати вдвічі менше і отримувати втричі більше. З начальником у нього склалися партнерські та дружні стосунки. Вони разом проводять час сім'ями, та їхні діти дружать.

А що у нас із Петею? Якось колишньому начальнику Петі зателефонував керівник великої компанії, куди Петя хотів влаштуватися, і попросив розповісти, який Петя співробітник. Думаю, ви здогадуєтеся, що розповів старий начальник Петі. Петя так і не зміг влаштуватися на нормальну роботу. Ні тоді, ні сьогодні.

Фатальна помилка

Яку помилку зробив Петя, і як відрізнити розумну людину від дурної лише за однією цією помилкою?

Петя, заради власного задоволення, заради ефемерного визнання власної важливості та значущості зіпсував стосунки з людиною, від якої залежало його майбутнє. Замість того, щоб потерпіти тимчасові незручності, пов'язані із новим проєктом і разом з Антоном піти на підвищення, він взяв і зіпсував собі кар'єру. Включив самозакоханість та егоїзм. Хоча начальник завжди був із ним максимально ввічливим та коректним.

У дипломатії є одна корисна фраза: "Дорога троянда, а не горщик". Ця фраза допомагає зрозуміти розумній людині, що заради результату іноді варто і потерпіти, варто особливо міцно тримати свої емоції у вузді і не псувати стосунки з людьми, від яких залежить майбутнє. Розумна людина ніколи не псуватиме стосунки з людьми, від яких залежить її успіх і добробут.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *