Чоловік і дружина працюють разом: як зберегти сім’ю без шкоди для кар’єри

Вам запропонували вигідну роботу. Все здорово: і графік, і статус, і зарплата. Одне насторожує: вам доведеться працювати в одному офісі разом з чоловіком! Чи не зашкодить це відносинам з чоловіком?

Однозначно відповісти на це питання складно, все залежить від стилю ваших відносин і характерів. Однак є загальні ризики для кожного. Давайте розберемося в них, інформує Ukr.Media.

Коли робота руйнує шлюб

Звичайно, це здорово — проводити разом не тільки вечори, але і робочі будні. Але є ризик "примелькатися", стати нецікавою своєму партнерові, перетворитися в "прочитану книгу".

Ще один ризик — втручання колег у ваші відносини. Хто-небудь донесе вам, що ваш благовірний люб'язний з секретаркою, і ви вже готові влаштувати сімейний скандал! Почнуться пересуди, обговорення, які не сприяють зміцненню шлюбу.

Якщо ви звикли за відсутності чоловіка поводитися більш вільно, наприклад, фліртувати з чоловіками-колегами, вам доведеться переглянути свою поведінку.

Посперечавшись на роботі через якийсь виробничий момент, ви можете продовжувати сваритися і вдома. І навпаки — якщо у вас виник побутовий конфлікт, свій поганий настрій ви зганяєте, не погоджуючись з робочими пропозиціями чоловіка.

Як працювати разом, але при цьому не сваритися

Працювати разом з чоловіком можна, якщо дотримуватися кількох основних правил.

Не змішуйте ділове і особисте

На роботі ви — колеги. Можливо, більше довіряють один одному, краще один одного розуміють, але все-таки колеги. Тому, як тільки переступаєте поріг офісу, припиняйте обговорення домашніх справ, а як тільки приходите додому — обговорення робітників.

Не тримайте колег в курсі справи

Вашим товаришам по службі необов'язково знати, в яких трусах ваш чоловік ходить по дому, і яка саме страва у вас вчора підгоріла. Домовтеся з чоловіком, що ваші колеги якщо і будуть щось дізнаватися про ваше спільне життя, то тільки хороше. В ідеалі — нічого.

Не чекайте, що чоловік буде приходити вам на допомогу

Якщо у вас стався конфлікт з начальством, якщо ви хочете «пробити» якусь ідею або домогтися підвищення, чоловік зовсім не зобов'язаний вам допомагати: клопотати, підтримувати прилюдно, переслідувати конкурентів. Єдиний момент, коли він зобов'язаний втрутитися — це якщо принизили вас як людину.

Не впливайте на рішення чоловіка-начальника

Якщо ваш чоловік начальник, а ви підлегла, краще дати зрозуміти колегам, що ви ніяк не впливаєте на його рішення, інакше «подружки» візьмуться засипати вас клопотаннями і проханнями. Захистіть і себе, і чоловіка від неприємних моментів!

Краще, щоб і у вас, і у чоловіка були друзі, ніяк не пов'язані з роботою

Тоді ви не станете «варитися в своєму соку», по десятому колу обговорюючи тільки роботу. Адже робота — це не все життя.

Плюси роботи разом

1. Такий формат відносин має масу переваг, правда, тільки в тому разі, якщо ви обоє — самодостатні і цілісні особистості.

2. Вас пов'язує спільна справа — це момент для побудови міцних відносин.

3. Вам завжди є про що поговорити і що обговорити, погодьтеся, це чимало!

4. Ви можете напевно сказати, що чоловік присвячує час роботі, а не флірту, адже він весь час у вас на виду!

5. Ви маєте партнера по бізнесу, якому можете цілком довіряти.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *