“Багато хто про них навіть не здогадується”: Хитрі прийоми, які допоможуть вам досягати своїх цілей

Як ви думаєте, у кого буде більше переваг у спілкуванні та стосунках? Хто знає хитрі психологічні прийоми? Або той, хто про них навіть не здогадується. Прийоми, про які йтиметься, відомі далеко не всім людям. При цьому їх потужний ефект у багатьох випадках не змусить себе чекати. Вже дуже скоро ви самі переконаєтеся в цьому, інформує Ukr.Media.

Отже, відразу перейдемо до хитрих прийомів, про які багато хто навіть не здогадується.

  • Якщо ви хочете, щоб вас сприйняли серйозно, скажіть, що так казав ваш батько. Люди інтуїтивно схильні довіряти порадам батьків.

  • Якщо трохи кивнути в момент, коли ви щось пропонуєте, з більшою ймовірністю, людина з вами погодиться! Мова рухів тіла допомагає нам встановити міцний контакт.

  • Теплота асоціюється у людей з дружелюбністю та привітністю. При рукостисканні тепла рука завжди краща за холодну. Зігрійте руку, якщо вона холодна. А ще сказати «Я гаряче радий тебе бачити» набагато краще, ніж просто сказати: «Я радий тебе бачити». Та сама територія теплоти.

  • Якщо ви відчуваєте, що людина до вас не розташована, попросіть її про маленьке прохання. Велике прохання її збентежить, а маленьке прохання, наприклад, щось вам передати, та хоч сіль на столі, підкреслить, що не так сильно вона вас і не любить. І що контакт у принципі можливий.

  • Люди не люблять ідеальних людей. Вони їм здаються брехливими та несправжніми. Якщо ви хочете якісно привернути до себе людину, не забувайте їй час від часу, делікатно показувати деякі свої слабкі сторони. Головне, не переборщити. Позитивних якостей у вас завжди має бути більше.

  • У розмові з неприємною людиною використовуйте погляд, що оцінює. Подивіться йому у вічі, потім на взуття, а потім знову у вічі. Інтуїтивно людина відчує, що ви її оцінюєте, і її поведінка стане менш впевненою.

  • Щоб переконати людину у розмові, зосередьте обговорення чи переговори навколо другорядних питань. Не дозволяйте сумніватися у головному реченні. Не підпускайте співрозмовника до своєї основної мети. Якщо ви хочете переконати партнера у стосунках купити вам подарунок, обговорюйте ціни, моделі та варіанти. А не саме питання, подарує він вам подарунок чи ні.

Сміливо використовуйте ці прийоми. Упевнені, вони вам обов'язково стануть у пригоді.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *