6 речей, які жінки повинні робити стосовно інших жінок на роботі

Сьогодні ми чуємо все більше імен успішних жінок, які зуміли домогтися багато чого і готові поділитися частиною своїх знань у вигляді поради або мотиваційної цитати про те, як потрібно боротися за своє щастя. Тим часом жінки, які борються за рівноправність в житті і робочому середовищі, бачать, як багато прогалин і проблем у цій області.

Все більше число жінок-керівників піднімають проблему нерівноправності жінок із жінками і офісної мізогінії, яка виходить зовсім не від чоловіків. Дух суперництва та інші забобони псують життя працюючих жінок, не дозволяючи їм розвиватися, звідси все частіше виникає питання: "У чому ж проблема жінок у професійному середовищі?". Ми хочемо поговорити про те, як жінки можуть допомогти одна одній стати успішними, і чому це повинні зробити саме вони, інформує Ukr.Media.

Наймати

Перше, що жінки можуть зробити одна для одної в робочому середовищі — це перестати зміцнювати стереотипи, проти яких вони весь час борються і від яких намагаються позбутися. А це означає, що жінка-керівник не повинна надавати перевагу працівникам-чоловікам із міркувань їх найбільшої продуктивності і професіоналізму (хіба що мова дійсно йде про професіоналізм). Перший крок на шляху до обопільної підтримки жінок на роботі — це розширення штату.

Керівництво наймає жінок — які, своєю чергою, наймають жінок, — таким чином, більше жінок потрапляють в сфери, в яких вони можуть розкрити свій потенціал так, як раніше не могли.

Надихати

Сьогодні жінкам є на кого спертися, адже в сучасному суспільстві з'являється все більше і більше рольових моделей бізнесу, які встигають домогтися успіху не лише в кар'єрі, але і в житті. Проте, жінок, які б надихали своїх співробітниць у робочому середовищі, все ж бракує. Другий крок на шляху до успіху — це натхнення. Жінка-керівник повинна бути прикладом для своїх працівників, надихати і мотивувати їх на розвиток і самовдосконалення в тій області, в якій вони працюють. Вона повинна показувати, що вміння балансувати серед численних обов'язків і власних потреб — це не природжений талант, а наполеглива робота над собою. Крім професійно спрямованого навчання, жінкам необхідно допомагати одна одній розвиватися ще й у питаннях якості життя, незалежно від віку.

Наставляти

Навіть найуспішнішим людям необхідний орієнтир. Наявність наставника в певний момент життя може зіграти величезну роль не лише в саморозвитку, але і в побудові кар'єри. Таким чином, ми підходимо до третього кроку — вміння бути наставником і відсутність страху звернутися за допомогою. Багато жінок вважають, що ділитися секретами успіху — це непрофесійно і, якщо вже зовсім відверто, неправильно, адже ніхто не хоче спрощувати життя оточуючим.

Жінка-керівник або будь-яка інша успішна жінка повинна бути наставником для початківців або колег, які розвиваються. Своєю чергою, жінки, які влаштовуються на нове місце і бажають рухатися вгору по кар'єрних сходах, повинні шукати свого наставника в особі їх успішних колег.

Інвестувати

Після того, як відносини між жінками налагоджені, необхідно підкріпити їх матеріально. Зробити це можна за допомогою інвестування в жінок і їх роботи. Сюди входить не лише гідна заробітна плата, а й професійний розвиток: тренінги, семінари, Професійні курси, відрядження та підвищення кваліфікації. Усе, що допомогло б жінкам розвиватися в робочому середовищі і зробити успішними себе і майбутнє компанії, у якій вони працюють.

Служити

Працювати на благо оточуючих — відмінна можливість внести свій внесок у вирішення глобальних або менш масштабних суспільних проблем. Створення волонтерських організацій, які працюють на створення більшої кількості можливостей для жінок працювати і розвиватися — наступний крок. Не кажучи про країни третього світу, навіть жінки, що живуть у мегаполісах, потребують підтримки. Створення робочих місць, залучення активістів, підвищення якості освіти та залучення талановитої молоді.

Усі ці та багато інших волонтерських проєктів повинні мати місце бути, адже серед іншого жінки повинні відчувати, що до них ставляться з розумінням, повагою і надихають їх на те, щоб бути сильними і боротися за те, що бажано.

Ділитися

Ділитися досвідом, ресурсами, знаннями та ідеями — ще один дієвий спосіб у рази збільшити ефективність роботи жінок у професійному середовищі. Інформація, якою володіє одна людина, може стати надбанням усієї компанії, що дозволить працювати краще і швидше, а також змотивує шукати нові джерела. До того ж даний крок працює в двох напрямках: сьогодні ви ділитеся знаннями, завтра ви дізнаєтеся щось самі. Жінки не повинні змагатися і ревно ставитися до того, що їм уже вдалося завоювати, така форма матеріалізму згубна для здорового суспільства, адже разом жінки набагато сильніше і зуміють домогтися більшого, ніж якщо будуть воювати не лише за рівноправність із чоловіками, але ще і з жінками.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *