Японці теж хочуть кидати з транспортних літаків крилаті ракети, і для цього в них є С-2

Оборонне відомство Японії з метою посилення власної обороноздатності хоче розглянути можливість використання далекобійних ракет з транспортних літаків С-2 Повітряних сил самооборони — таку інформацію повідомляє видання The Japan Times з посиланням на джерела в уряді.

На проєкт вже у 2023 році було виділено 3,6 млрд єн або ж 25 млн доларів, водночас повномасштабна розробка має стартувати до початку 2024 фінансового року, після проведення технічних досліджень.

Читайте також: Міноборони Японії замовило новітні протикорабельні ракети із дальністю 2000 км та гіперзвукову зброю

Як повідомляє видання, японці планують використовувати випущені з транспортних літаків ракети передусім для ударів по пускових установках далекобійних ракет противника під час контрударних операцій.

Для скидання зі своїх літав C-2 міноборони Японія не буде спеціально розробляти чи закуповувати ракети, а може використати, наприклад, ту ж авіаційну версію керованої ракети Type 12 з дальністю 1000 км, яка сьогодні розробляється.

Серед переваг запуску ракет з транспортних літаків відзначається можливість мати більше озброєння на борту та перебувати у повітрі протягом довшого періоду часу.

Нагадаємо, раніше Defense Express розповідав, що Армія США має крилаті ракети AGM-158, які можна пускати з транспортних літаків.

Читайте також: Міноборони Японії замовило новітні протикорабельні ракети із дальністю 2000 км та гіперзвукову зброю

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *