Український дзюдоїст здобув «золото» на етапі Кубка Європи у Польщі

Український дзюдоїст Микита Голобородько фото з відкритих джерел

Володарем золотої нагороди став Микита Голобородько

У Варшаві (Польща) проходить другий у сезоні етап Відкритого Кубка Європи з дзюдо – Warsaw European Open 2024.
Перший змагальний день приніс збірній України дві нагороди. Про це повідомила Федерація дзюдо України.

Будь ласка, читайте текст після реклами

Володарем золотої нагороди став Микита Голобородько, який у фіналі вагової категорії до 66 кг переміг Сердара Рахімова з Туркменістану. Бронзовою призеркою стала Анастасія Антіпіна (63 кг). За крок до п’єдесталу зупинилися Анастасія Чижевська (57 кг) та Юлія Гребеножко (63 кг), які посіли п’яті місця.

У завершальний день турніру учасники розіграють сім комплектів нагород. Зауважимо, наступним стартом у дзюдоїстів буде третій етап серії Grand Slam, який відбудеться 1-3 березня у Ташкенті (Узбекистан).

Раніше повідомлялося, що вінничанин здобув бронзу Чемпіонату Європи з дзюдо серед спортсменів із вадами слуху. Антон Слушний поповнив медальну скарбничку бронзою.