Учасник Олімпійських ігор Олександр Пєлєшенко загинув на війні проти Росії

Учасник Олімпійських ігор Олександр Пєлєшенко загинув на війні проти Росії

На момент загибелі Пєлєшенку було 30 років

Пєлєшенко загинув у неділю, 5 травня, під час виконання бойового завдання

2-разовий чемпіон Європи з важкої атлетики Олександр Пєлєшенко загинув на війні проти Росії. Про це повідомив державний тренер збірної України з важкої атлетики Віктор Слободянюк на своїй сторінці у Facebook.

Пєлєшенко загинув у неділю, 5 травня, під час виконання бойового завдання. До лав української армії український важкоатлет вступив у 2022 році.

«З перших днів повномасштабного вторгнення Олександр став до лав ЗСУ. Вчора надійшла сумна звістка про його загибель», – повідомляється на сторінці НОК України у Telegram.

На момент загибелі Пєлєшенку було 30 років. На великих міжнародних турнірах важкоатлет виступав у період з 2015 до 2017 років, після чого у 2018-му його відсторонили від змагань через позитивний допінг-тест, який виявив в його організмі заборонену речовину хлорталідон. Відсторонення важкоатлета спливало у 2026 році.

Досягнення Олександра Пєлєшенка:

  • 2-разовий чемпіон Європи у вазі 85 кг у 2016 та 2017 роках. Крім золотих медалей за сумою, Пєлєшенко у ці роки виборював й «малі» нагороди: у поштовху (у 2016 році) та ривку (2017 році).
  • Учасник Олімпійських ігор-2016: зупинився за крок від олімпійської медалі, посівши четверте місце із загальним результатом у 385 кг.
  • Учасник чемпіонату світу-2015 з важкої атлетики – четверте місце.

Джерело

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *