Всесвітня федерація бадмінтону допустила росіян та білорусів до змагань

Всесвітня федерація бадмінтону допустила росіян та білорусів до змагань

Спортсмени з Росії та Білорусі зможуть брати участь у міжнародних змаганнях починаючи з 26 лютого 2024 року фото з відкритих джерел

Рада BWF дозволила спортсменам з російськими та білоруськими паспортами брати участь у змаганнях під нейтральним прапором

Всесвітня федерація бадмінтону (BWF) дозволила спортсменам із Росії та Білорусі брати участь у міжнародних змаганнях як індивідуальним нейтральним спортсменам, починаючи з 26 лютого 2024 року. Про це йдеться на сайті BWF.

Будь ласка, читайте текст після реклами

Рада BWF проголосувала за затвердження нормативної бази, яка дозволяє спортсменам з російськими та білоруськими паспортами брати участь у змаганнях під нейтральним прапором.

Для проведення належної перевірки та ретельного вивчення всіх умов повернення буде створено комісію з визначення вимог до спортсменів. Згодом BWF здійснюватиме контроль за поведінкою індивідуальних нейтральних спортсменів та спостерігатиме за дотриманням ними цих умов.

Будь ласка, читайте текст після реклами

У вересні спортсмени почнуть подавати заявки на відповідність вимогам, після чого почнеться процес перевірки. Після цього схвалені спортсмени підлягатимуть жорсткій перевірці на допінг. Повернутися до участі у змаганнях спортсмени зможуть в лютому 2024 року.

Якщо поведінка окремого спортсмена порушуватиме критерії прийнятності, які використовуються для повернення, BWF залишає за собою право ще раз переглянути його статус.

Читайте також: Лукашенко вигадав пояснення недопуску росіян і білорусів до міжнародних змагань

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *