Adidas заборонив наносити номер 44 на форму збірної Німеччини

Adidas заборонив наносити номер 44 на форму збірної Німеччини

Представник adidas Брюгген заявив, що номер 44 буде заблоковано в інтернет-магазині найближчим часом

У Німецькому футбольному союзі заявили, що в збірній не використовуватимуть номер 44 через схожість шрифту із символом СС

Уболівальникам заборонять наносити номер 44 на нову форму збірної Німеччини з футболу.

Як повідомляє Bild, заборона пов’язана з тим, що через шрифт зображення номер 44 нагадує символ СС (воєнізовані формування Націонал-соціалістичної німецької робітничої партії), який заборонений у Німеччині поряд з іншою нацистською символікою.

Представник компанії adidas Олівер Брюгген заявив, що номер 44 буде заблоковано в інтернет-магазині найближчим часом. При цьому в рамках рекомендацій щодо персоналізації на форму вже заборонено наносити слова «Гітлер» та «фюрер», якщо у когось з вболівальників виникне така ідея.

«Ми заблокуємо номер 44 якнайшвидше. В adidas працюють люди з близько 100 країн, наша компанія виступає за різноманітність та інклюзивність. Ми як компанія активно виступаємо проти ксенофобії, антисемітизму, насильства та ненависті у будь-якій формі», – сказав Брюгген.

У свою чергу, у Німецькому футбольному союзі заявили, що в збірній не використовуватимуть номер 44. В організації також заявили про неприйняття будь-яких поглядів правого спрямування.

Нагадаємо, що на Євро-2024 у збірній Німеччини будуть використовуватись номери від 1-го до 23-го.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *