ЗСУ “продумано і методично” тиснуть на окупантів та проривають оборону – розвідка Естонії

ЗСУ

Марго Гросберг (Фото – скриншот з відео)

ЗСУ забезпечили методичний тиск на війська РФ на південних напрямках і щонайменше в одному місці прорвали першу лінію російської оборони. Про це сказав на брифінгу голова розвідцентру Сил оборони Естонії полковник Марго Гросберг, повідомляє ERR.ee.

Пояснюємо складні речі простими словами – підписуйся на наш YouTube

Хоча просування Сил оборони України повільне, вони “продумано та методично” збільшують тиск на російські підрозділи, сказав Гросберг.

За його даними, основні бойові дії йшли на напрямках Роботиного та Вербового у Запорізькій області, де ЗСУ вийшли до першої лінії російської оборони, “прорвали її щонайменше на одній ділянці” та вийшли на західні околиці Вербового.

Гросберг зазначив, що у спробах виправити ситуацію окупанти були змушені перекинути на цю ділянку підрозділи Псковської повітряно-десантної дивізії з Бахмута та підрозділи, виведені з Лимана. “Це свідчить про те, що Росія перебуває у досить ризикованій ситуації, оскільки її резерви обмежені і їх залишилося не так багато”, – сказав полковник.

Розвідка Естонії також зазначає, що за можливостями артилерії Україна вже приблизно зрівнялася з агресором, і це дало змогу “виштовхати” російську артилерію на таку відстань від фронту, що вона вже не може оперативно підтримувати наземну оборону окупантів.

  • 31 серпня 2023 року в Міноборони повідомили, що на південному напрямку наступ ЗСУ досяг певних успіхів у районі Роботиного, просувається на Новопрокопівку та закріплюється на нових рубежах.
  • 1 вересня голова ГУР Міноборони Кирило Буданов завив, що у російської армії не залишилося резервів і навіть не сформована до кінця 25 резервна армія вже недоукомплектована.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *