Зеленський — Заходу: Якщо нас покинуть, не знаю, як відреагують мільйони українських біженців

Зеленський — Заходу: Якщо нас покинуть, не знаю, як відреагують мільйони українських біженців - Фото

Володимир Зеленський (Фото: Валентина Поліщук/LIGA.net)

Якщо Захід скоротить чи припинить військову допомогу Україні під час її визвольної війни за існування держави та народу, це лише продовжить її та створить ризики для самих країн-партнерів: “неможливо передбачити”, пише The Economist зі слів президента Володимира Зеленського, як мільйони українських біженців у європейських країнах відреагують, якщо їхню країну покинуть.

Пояснюємо складні речі простими словами – підписуйся на наш YouTube

Глава держави зазначив, що українські біженці “поводилися добре”, “дуже вдячні” тим країнам, де їм дали притулок, і “не забудуть цієї щедрості”.

Але, застеріг Зеленський, це “не було б хорошою історією” для Європи, якби вона “загнала цих людей у кут” можливим скороченням військової допомоги Україні.

Що президент мав на увазі під цими висловлюваннями, залишилося невідомим: інтерв’юер або не заглибився у цю тему, або залишив за текстом.

За оцінкою Мінекономіки, на кінець липня 2023 року за кордоном перебували близько 6,2 млн українських біженців.

  • У тому ж інтерв’ю Зеленський сказав, що “якщо партнери нам не допоможуть — отже, вони допоможуть Росії перемогти”. Він не бачить можливості дипломатичного виходу з війни.
  • Президент України вважає, що у разі перемоги на виборах-2024 минулий президент США Трамп не підтримає диктатора РФ Путіна, тому що “сильні американці так не роблять”.

Читайте також: Українки поза Україною. Як адаптувались біженки в інших країнах та чи планують повертатись

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *