Зеленський дав доручення через проблеми зі ставленням до переселенців. Країни не озвучив

Зеленський дав доручення через проблеми зі ставленням до переселенців. Країни не озвучив - Фото

Володимир Зеленський (фото – Офіс президента)

Президент Володимир Зеленський анонсував певні кроки стосовно ситуації, яка склалась зі ставленням до українських переселенців у “різних” країнах. Про це він сказав у вечірньому відеозверненні.

Читайте нас в Telegram: тільки важливі та перевірені новини

Зеленський розповів, що сьогодні провів селекторну нараду, на якій, зокрема, окремо заслухав доповідь Держприкордонслужби, Міністерства закордонних справ і розвідки щодо ставлення до українських громадян – переселенців, які перебувають у різних країнах, а також щодо візових режимів.

“Того, з чим реально стикаються громадяни України у візовому питанні. Керівники за напрямками отримали відповідні завдання. Права громадян України мають бути гарантовані”, – заявив Зеленський.

Він не уточнив, про проблеми в яких саме країнах йдеться, проте нещодавно набули розголосу історії депортації українців з аеропортів Ізраїлю.

  • В аеропортах Ізраїлю депортують близько 10% українців, які прибувають. Вони змушені проходити принизливі процедури, розповів для матеріалу LIGA.net посол Євген Корнійчук.
  • Посол Корнійчук назвав LIGA.net аргументи на користь призупинення безвізу з Ізраїлем.
  • За даними джерела Kyiv Post в РНБО, Україна також нібито хоче виключити Ізраїль з формату Рамштайн. Джерело LIGA.net в керівництві Міноборони такою інформацією не володіє.

Читайте також: Друг мій, ворог мій. Як і чому Ізраїль руйнує стосунки з Україною

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *