Умєрова призначили міністром оборони

” alt=”Рустем Умєров” />

Новим міністром оборони став Рустем Умєров. Фото: facebook політика

6 вересня Верховна Рада призначила Рустема Умєрова Міністром оборони України замість Олексія Резнікова.

HR Wisdom Summit

Опануйте дієві стратегії управління талантами від HR-фахівців з Київстар, ОККО, МХП, Favbet та ще 15+ компаній. 14 вересня на HR Wisdom Summit дізнайтеся, як наймати цінних фахівців в умовах кадрового голоду, мотивувати співробітників та використовувати інновації для зростання компанії! Забронювати участь

Про це повідомив народний депутат Ярослав Железняк.

Під час голосування “за” були 338 депутатів. 

“Всі фракції підтримали”, – написав Железняк.

Що відомо про кар’єру Рустема Умєрова

У вересні 2019 року він був обраним народним депутатом від фракції “Голос”. Також Умєров очолював Тимчасову спеціальну комісію з питань моніторингу отримання та використання міжнародної матеріально-технічної допомоги. За час роботи депутатом зареєстрував у співавторстві з колегами майже 100 законопроєктів.

Також був заступником керівника Постійної делегації Парламентської Асамблеї Ради Європи.

7 вересня 2022 року він став очільником Фонду державного майна. 5 вересня 2023 року, на пленарному засіданні Верховна Рада звільнила Рустема Умєрова з посади голови Фонду державного майна України.

Нагадаємо,  5 вересня, на пленарному засіданні Верховна Рада звільнила  Олексія Резнікова з посади міністра оборони України.

Раніше президент Володимир Зеленський підтвердив, що має намір внести до Верховної Ради подання на звільнення міністра оборони Олексія Резнікова та призначення замість нього голову Фонду державного майна Рустема Умєрова. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *