У Британії планують визнати ПВК “Вагнер” терористичною організацією

” alt=”У Британії планують визнати ПВК "Вагнер" терористичною організацією” />

Британія визнає ПВК "Вагнер" терористичною організацією

У Британії вирішили визнати російське угруповання найманців Вагнера терористичною організацією. 6 вересня в парламент буде подано проект розпорядження про заборону, згідно з яким членство або підтримка “Вагнер”  у Великій Британії будуть незаконними.

HR Wisdom Summit

Опануйте дієві стратегії управління талантами від HR-фахівців з Київстар, ОККО, МХП, Favbet та ще 15+ компаній. 14 вересня на HR Wisdom Summit дізнайтеся, як наймати цінних фахівців в умовах кадрового голоду, мотивувати співробітників та використовувати інновації для зростання компанії! Забронювати участь

Про це пише Sky News.

Згідно з повідомленням, деякі злочини, пов’язані з “Вагнером”, можуть каратися позбавленням волі на строк до 14 років.

Також у рамках наказу активи компанії можуть бути кваліфіковані як власність терористів і арештовані.

Міністерство внутрішніх справ Британії заявило, що при прийнятті рішення про заборону буде враховувати характер і масштаб діяльності організації, а також загрозу, яку вони становлять для британських громадян за кордоном.

Міністр внутрішніх справ Суелла Брейверман заявила, що  “Вагнер” — жорстока та деструктивна організація, яка діяла як військовий інструмент Росії за кордоном.

“У той час як режим Путіна вирішує, що робити з монстром, який він створив, триваюча дестабілізаційна діяльність Вагнера лише продовжує служити політичним цілям Кремля. Вони просто терористи, і цей наказ про заборону чітко говорить про це в законодавстві Великобританії”, – зазначила вона.

У Британії наголосили, що “Вагнер” був причетний до грабежів, тортур і варварських вбивств. Його операції в Україні, на Близькому Сході та в Африці є загрозою глобальній безпеці.

Нагадаємо, в лютому до Конгресу США також внесли законопроект про визнання ПВК “Вагнер” терористичною організацією. Документ має назву “Про притягнення до відповідальності російських найманців”.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *