США оголосили про допомогу Україні ще більш як на $1 мільярд: що до неї входить

Встреча американской делегации во главе с Энтони Блинкеном с президентом Владимиром Зеленским. Фото: Twitter/SecBlinken

США виділять ще близько 1,08 мільярдів доларів різної допомоги, призначеної для України. Про це повідомляється на сайті Державного департаменту США за підсумками візиту його керівника Ентоні Блінкена до Києва 6 вересня, під час якого він зустрівся з президентом Володимиром Зеленським, прем’єр-міністром Денисом Шмигалем та своїм колегою Дмитром Кулебою.

HR Wisdom Summit

Опануйте дієві стратегії управління талантами від HR-фахівців з Київстар, ОККО, МХП, Favbet та ще 15+ компаній. 14 вересня на HR Wisdom Summit дізнайтеся, як наймати цінних фахівців в умовах кадрового голоду, мотивувати співробітників та використовувати інновації для зростання компанії! Забронювати участь

Зокрема, 175 мільйонів доларів із зазначеної суми становить новий, 46-й пакет військової допомоги з запасів Міністерства оборони США. До нього, нагадаємо, входять компоненти системи ППО, боєприпаси для високомобільних артилерійських ракетних систем (HIMARS), артилерійські снаряди, системи зв’язку, а також танкові снаряди зі збідненим ураном.

100 мільйонів доларів підуть на підтримку довгострокових військових потреб України, а ще 90,5 мільйонів – на гуманітарну допомогу у розмінуванні територій.

Водночас значно більша сума – 300 мільйонів доларів – передбачена на підтримку зусиль правоохоронних органів з відновлення та підтримки правопорядку на звільнених територіях, включаючи міста, які зазнають постійних обстрілів з боку Росії.

206 мільйонів доларів буде направлено у вигляді гуманітарної допомоги для надання критично важливої підтримки українцям як усередині країни, так і тим, хто виїхав до сусідніх країн, включаючи їжу, воду і житло.

Крім того, повідомляється, що США передадуть 5,4 мільйона доларів у вигляді конфіскованих активів олігархів для підтримки реінтеграції та реабілітації ветеранів.

Ще 203 мільйони доларів американська влада направить на підтримку прозорості та підзвітності установ в Україні, підтримку ключових реформ, пов’язаних із боротьбою з корупцією, забезпеченням верховенства закону та правосуддя, а також на нарощування потенціалу з розслідування та судового переслідування за військові злочини, скоєні Росією.

Ці гроші також підуть на цифровізацію зусиль щодо відновлення країни шляхом покращення та закріплення прозорості закупівель в інфраструктурних проектах, управління сферою охорони здоров’я для підтримки відновлення життєво важливих послуг у рамках економічного відновлення України, а також зміцнення практики управління держфінансами відповідно до міжнародних стандартів.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *