Сирський: На сході РФ перегруповується, підтягує сили. Прийнято необхідні рішення

Сирський: На сході РФ перегруповується, підтягує сили. Прийнято необхідні рішення - Фото

Олександр Сирський (Фото: Military Media Center)

Оперативна обстановка на східному напрямку залишається напруженою, після жорстких боїв та втрат на Лиманському і Куп’янському напрямках окупанти перегруповують свої сили й засоби, одночасно перекидаючи з РФ знову сформовані бригади та дивізії, повідомив командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський. Він зустрівся з командирами на цих напрямках, були прийняті “всі необхідні рішення та вжиті заходи” для посилення української оборони та відбиття атак окупантів.

Читайте нас в Telegram: тільки важливі та перевірені новини

Головною метою цих заходів окупантів є підвищення рівня бойового потенціалу та поновлення активних наступальних дій, зазначив він.

Водночас загарбники продовжують чинити потужний вогневий вплив з артилерії та мінометів, активно застосовують авіацію, повідомив Сирський.

“У таких умовах ми повинні оперативно вживати всіх заходів для зміцнення нашої оборони на загрозливих напрямках і просунутися вперед там, де це можливо. Для реалізації цих завдань була спланована моя чергова робоча поїздка на Куп’янський та Лиманський напрямки”, – сказав командувач Сухопутних сил.

За словами Сирського, в ході роботи спільно із командирами оперативно-тактичних угруповань та командирами бригад були прийняти “всі необхідні рішення та вжиті заходи” для посилення української оборони та відбиття атак окупантів.

  • 24 серпня Сирський відвідав бійців оперативно-тактичних груп “Лиман” та “Соледар”.
  • 9 серпня командувач Сухопутних сил заявив, що окупанти обрали головним напрямком для свого тиску Куп’янськ і створили там наступальне угруповання.
  • 16 серпня речник Східного угруповання військ повідомив, що українські сили збудували “потужну оборону” на Лимано-Куп’янському напрямку, а окупанти вдаються до перегрупування через українські удари та відсіч.

Читайте також: Сирський відвідав Бахмутський та Лиманський напрямки: Ситуація складна та протилежна

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *