Сили оборони досягли помітного прогресу на півдні протягом останніх 72 годин – Білий дім

Сили оборони досягли помітного прогресу на півдні протягом останніх 72 годин – Білий дім - Фото

Джон Кірбі (Фото: ЕРА)

Представник Білого дому з національної безпеки Джон Кірбі заявив, що за останні три дні Сили оборони досягли значних успіхів у прориві російської оборони на півдні, і це не може заперечити жоден з об’єктивних спостерігачів. Його цитує The Guardian.

Читайте нас в Telegram: тільки важливі та перевірені новини

За його словами, за останні 72 години США спостерігали “значний прогрес українських сил на півдні в районі Запорізької області”.

“Будь-який об’єктивний спостерігач цього контрнаступу не зможе заперечити, що вони досягли прогресу. Вони досягли певного успіху проти другої лінії російської оборони”, – заявив Кірбі.

Він також відповів критикам контрнаступу Сил оборони, заявивши, що “критикувати партнера та друга, який намагається досягти прогресу у боротьбі з насильницьким режимом, некорисно”. 

  • Генсек НАТО Столтенберг заявив, що українці відтісняють росіян у наступі й можуть пройти через деякі укріплені окупантами території.
  • 22 серпня 2023 року воїни 47 ОМБр з боями увійшли до Роботиного та організували евакуацію мирних мешканців. Згодом з’явилося відео, на якому воїни встановлюють у населеному пункті державний прапор.
  • Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба розповів у деталях, як відбувалося звільнення Роботиного.

Читайте також: Анонімам із Пентагону варто більше озброювати ЗСУ, а не радити українцям, як їм воювати – Макфол

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *