Швейцарія розслідує невдалу спробу продати танки Leopard 1, призначені для ЗСУ

Швейцарія розслідує невдалу спробу продати танки Leopard 1, призначені для ЗСУ - Фото

Leopard 1A5 армії Бразилії на навчаннях, 2013 (Фото – Wikipedia)

Швейцарія має намір провести розслідування щодо державного виробника зброї Ruag після невдалої спроби продати майже сотню танків, призначених для української армії. Про це повідомляється на сайті швейцарського уряду.

Читайте нас у Telegram: тільки важливі та перевірені новини

За даними видання, Міноборони Швейцарії звернулося до зовнішніх аудиторів з вимогою розслідувати спірну угоду з німецькою компанією Rheinmetall, яка зрештою була заблокована на тій підставі, що вона порушила б статус Швейцарії як нейтральної країни.

Компанія Ruag хотіла продати несправні танки Leopard 1 компанії Rheinmetall, яка планувала відремонтувати їх і відправити в Україну, але у червні влада Швейцарії відхилила угоду.

Також буде розглянуто необхідність реформування відносин між компанією та урядом Швейцарії.

  • 27 квітня 2023 року компанія Ruag AG подала заявку на продаж 96 непридатних для використання танків Leopard 1A5. Танки, які перебували на зберіганні в Італії, планувалося відремонтувати у Німеччині, а потім передати Україні.
  • Наприкінці червня федеральна рада Швейцарії відхилила запит оборонної компанії Ruag на продаж Україні через Німеччину 96 танків Leopard 1A5.

Читайте також: Швейцарія остаточно приєдналася до європейських санкцій проти Росії

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *