Президент Фінляндії: РФ навряд вплине на вибори у країні, попри різні “пакості”

Президент Фінляндії: РФ навряд вплине на вибори у країні, попри різні

Саулі Нііністе (Фото: Пресслужба президента Фінляндії)

Президент Фінляндії Саулі Нііністе сумнівається, що Москва зможе вплинути на президентські вибори у його країні, попри “потужні” спроби гібридного впливу та кібератак. Про це повідомляє Yle.

Читайте нас в Telegram: тільки важливі та перевірені новини

“Я не сказав би, що Росія спробує вплинути на наші вибори. У росіян можуть виникнути труднощі з пошуком фаворита”, – зазначив фінський президент.

Водночас він не виключив можливі провокації та “різного роду пакості” з боку РФ, а також додав, що спроби гібридного впливу та кібератаки стали вже звичайною справою.

Крім того, за словами Нііністе, Росія намагається створити у своїх громадян хибне уявлення про Фінляндію, нав’язуючи їм образ чергового “ворога”.

Зокрема, Кремль хоче, щоб у росіян не склалося уявлення, що Фінляндія та Швеція приєдналися до НАТО в результаті дій РФ.

“У Росії “причини та наслідки перевернуті догори дриґом. Агресор перетворюється на жертву. Загроза та небезпека нібито виходять з боку Фінляндії та Заходу”, – сказав він.

  • Пані міністр закордонних справ Фінляндії Еліна Валтонен заявила, що Росія зруйнувала двосторонні відносини з країною і на політичному рівні відносин більше не існує.

Читайте також: Фінляндія про “невдячність”: Допомога Україні – не благодійність, вона воює за нас

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *