Президент Бразилії заявив, що не заарештує Путіна якщо він приїде в країну

” alt=”Президент Бразилії заявив, що не заарештує Путіна якщо він приїде в країну” />

Президент Бразилії заявив, що Путін може легко поїхати до Бразилії

Президент Бразилії Луїс Інасіу Лула да Сілва заявив що лідера РФ Володимира Путіна, якого звинувачують у військових злочинах, не слід заарештовувати в Бразилії, якщо він приїде до країни на наступний саміт G20 у 2024 році.

HR Wisdom Summit

Опануйте дієві стратегії управління талантами від HR-фахівців з Київстар, ОККО, МХП, Favbet та ще 15+ компаній. 14 вересня на HR Wisdom Summit дізнайтеся, як наймати цінних фахівців в умовах кадрового голоду, мотивувати співробітників та використовувати інновації для зростання компанії! Забронювати участь

Про це пише CNN, посилаючись на інтерв’ю да Сілви.

Він заявив, що всі, хто приїде до країни на наступний саміт G20 відчують атмосферу спокою. 

“Що я можу сказати, так це те, що якщо я президент Бразилії і якщо він поїде до Бразилії, немає жодних причин для його арешту. Я вважаю, що Путін може легко поїхати до Бразилії”, — сказав да Сілва.

Лідер Бразилії також повідомив, що Путіна запросять відвідати Бразилію, після зустрічі з ним у 2024 році в Росії на саміті БРІКС, яку РФ планує прийняти наступного року.

Окрім цього, президент Лула сказав в інтерв’ю індійській пресі, що саміт G20 не є відповідним місцем для обговорення війни в Україні. Для цього існує Генеральна Асамблея ООН, яка відбудеться 19 вересня.

“Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй розпочнеться 19 вересня. Є де поговорити про війну . Є де обговорити мир. Є де посадити [Володимира] Путіна і [Володимира] Зеленського за стіл переговорів. Усі проти війни”, – сказав він.

Да Сілва додав, що G20 була створена для вирішення економічних, а не військових.

“Ми не вважаємо, що тут, в Індії, ідеальне місце для обговорення війни”, – зазначив він.

Нагадаємо, Україна незадоволена змістом підсумкової декларації саміту “Великої двадцятки” у Індії в частині, яка стосується російської агресії проти неї. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *