Посол України про депортації біженців з Ізраїлю: проблема у керівництві країни

Посол України про депортації біженців з Ізраїлю: проблема у керівництві країни - Фото

Євген Корнійчук (Фото – посольство України в Ізраїлі0

Заборона Києвом паломництва хасидів до Умані може стати вимушеною через війну відповіддю на депортацію українських біженців з Ізраїлю, що обумовлена політикою Єрусалиму. Про це заявив LIGA.net посол України в Ізраїлі Євген Корнійчук.

Пояснюємо складні речі простими словами – підписуйся на наш YouTube

Корнійчук вважає, що ситуація, коли приблизно 10% біженців з України не пускають до Ізраїлю та депортують, виникла через позицію ультраправих та ортодоксальних партій, які очолюють Міністерство внутрішніх справ Ізраїлю та непривітно ставляться до мігрантів у принципі.

Корнійчук називає ситуацію “складною” та зазначає, що за час його роботи послом (2,5 роки) “вона досягла найбільшого регресу”.

“Не було такого, щоб наші керівництва не спілкувалися вісім місяців”, – наголосив він.

При цьому посол Ізраїлю в Україні Міхаель Бродський вважає правомірними більшість рішень щодо депортації українців, які прибувають до аеропорту Бен-Гуріон, та закликає не перебільшувати масштаби проблеми.

20 серпня посольство України в Ізраїлі висунуло ультиматум: або депортації припиняються, або Україна може не пустити хасидів до Умані та призупинити безвізовий режим для громадян Ізраїлю. Корнійчук наголошував, що йдеться про можливе призупинення, а не скасування безвізу. Це рішення має ухвалюватися вищим керівництвом країни.

  • В аеропортах Ізраїлю депортують близько 10% українців. Вони змушені проходити принизливі процедури, – розповів посол Євген Корнійчук для матеріалу LIGA.net.
  • Посол Корнійчук назвав LIGA.net аргументи на користь призупинення безвізу з Ізраїлем.
  • За даними джерела Kyiv Post у РНБО, Україна також нібито хоче виключити Ізраїль із формату Рамштайн. Джерело LIGA.net у керівництві Міноборони такої інформації не має.

Читайте докладніше: Розбір | 10-річний сирота був фактично у тюрмі. Що роблять з українцями в аеропорту Ізраїлю

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *