Посилення демократії. Зеленський провів нараду “щодо боротьби з корупцією та олігархатом”

Посилення демократії. Зеленський провів нараду

Фото: ОП

Президент Володимир Зеленський повідомив, що на нараді з представниками правоохоронних та антикорупційних органів, Верховної Ради, Кабміну та генерального прокурора були запропоновані “концептуальні кроки щодо боротьби з корупцією та олігархатом”. Він заявив, що “у деяких олігархічних кланів в Україні вже немає майбутнього”.

Читайте нас в Telegram: тільки важливі та перевірені новини

“Маємо остаточно ліквідувати будь-який олігархічно-корупційний вплив на органи державної влади в Україні та гарантувати стійкість демократії в нашій державі – довгостроково”, – наголосив глава держави.

За словами Зеленського, відомства та органи України мають реалізувати всі інші види справедливості для українців.

З огляду на це учасники наради запропонували підготувати концепт посилення стійкості демократії в Україні та розробити покроковий план його реалізації.

У відповідь президент зазначив, що заходи, які міститимуться в концепті, мають стосуватися абсолютно всього: захисту національної безпеки України, остаточного очищення від олігархічного та корупційного впливу тощо.

  • 23 червня 2023 року Зеленський доручив створити комісію для перевірки всіх військкомів у всіх регіонах. Це відбулось після скандалу з військкомом Одещини Євгеном Борисовим, у родини якого за кордоном та в Україні знайшли елітну нерухомість та авто.
  • 27 серпня Зеленський заявив про бажання прирівняти корупцію до державної зради на час воєнного стану.

Читайте також: Переполох на Банковій. Команду Зеленського обурило опитування про корупцію: що відомо

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *