Після Пригожина Кремль вб’є Кадирова – Bild

Після Пригожина Кремль вб'є Кадирова – Bild - Фото

Володимир Путін та Рамзан Кадиров (фото: EPA)

Після ватажка терористичної організації Група Вагнера Євгена Пригожина незабаром може зникнути наступний впливовий воєначальник Росії Рамзан Кадиров. Про це повідомляє Bild.

Читайте нас у Telegram: тільки важливі та перевірені новини

Пророкуючи смерть Кадирова, Bild спирається на прогноз російського опозиційного політика, колишнього депутата Держдуми РФ Дмитра Гудкова.

На думку Гудкова, після смерті Пригожина російський державний апарат обернеться проти інших впливових особистостей, які загрожують його існуванню, а саме проти чеченського лідера Рамзана Кадирова, відомого як “пес-шукач Путіна”.

У Bild пояснюють, що Кадиров довгий час вважався союзником Пригожина та підтримував його у його кампанії проти Міноборони Росії.

Крім того, додали в Bild, Кадиров – колишній антикремлівський повстанець, який брав участь у чеченській війні, і через це багато хто в російському владному апараті досі занепокоєний.

Видання наводить аргумент Гудкова про те, що “Путін перестав відігравати роль арбітра між різними кремлівськими фракціями, він вже не може впоратися з цією роллю, конфлікти виходять назовні”.

Згідно з прогнозами, може виникнути відкритий конфлікт між Кадировим та російським апаратом безпеки, а також ескалація конфлікту між ФСБ та міноборони РФ.

“Конфлікт з Кадировим, я впевнений, буде. Тому що Кадиров – один з найбільших противників російської державності. У Кадирова є своя добре підготовлена армія. Кадиров має великий вплив за межами апарату безпеки”, – заявив Гудков.

  • Увечері 23 червня 2023 року Пригожин заявив про “похід” на Москву. Наступного дня він домовився з владою РФ та відвів війська. Прессекретар Путіна заявив, що Пригожин поїхав до Білорусі.
  • 30 червня начальник ГУР Кирило Буданов заявив, що ФСБ отримала завдання вбити Пригожина, але це масштабна операція і знадобиться час.
  • 23 серпня літак Пригожина зазнав катастрофи в Росії. Можливо, він був збитий російською ППО. Ватажок групи Вагнера і всі люди, які знаходилися в літаку, не вижили.

Також читайте: Inews: До загибелі Пригожина може бути причетний генерал ГРУ Авер’янов. Він отруїв Скрипалів

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *