“Офіційно він не дуже заможний”. В СБУ пояснили, чому Коломойський не платить заставу

1

Ігор Коломойьський (фото – скриншот відео)

Внесені як застава кошти мають мати легальне походження. Це може бути причиною, чому бізнесмен Ігор Коломойський досі не вніс заставу в 3,8 млрд грн, яка б звільнила його з-під варти. Про це йдеться в матеріалі LIGA.net “Привид Аль Капоне. СБУ перехопила Коломойського у НАБУ: майже голлівудський сценарій”.

За підрахунками Forbes, станом на вересень 2023 року статки Коломойського становили $835 млн. Тому 4 млрд грн на заставу – а це трохи більше ніж $100 млн – у бізнесмена та його оточення теоретично мають бути.

“Але офіційно він (Коломойський. – Ред.) не дуже заможний. Хто вам сказав, що в нього є такі легальні кошти?” – запитує LIGA.net співрозмовник в СБУ.

Теоретично такі суми могли бути у його партнерів – Геннадія Боголюбова, Михайла Кіпермана або Ігоря Палиці. Але той самий Кіперман в червні цього року також отримав підозру від БЕБ та СБУ і за даними джерел LIGA.net перебуває у Швейцарії.

“Хтось боїться, а хтось вже не бачить сенсу допомагати Коломойському”, – розмірковує джерело в СБУ.

  • 2 вересня 2023 року Коломойський отримав підозру за шахрайство та відмивання майна. Його заарештували на два місяці із заставою в 509 млн грн. 4 вересня Коломойський відмовився вносити заставу. Він залишиться у СІЗО до 25 вересня.
  • 7 вересня Коломойський отримав другу підозру, на цей раз від НАБУ. Бізнесмена підозрюють у заволодінні коштами ПриватБанку на суму понад 9,2 млрд грн.
  • 15 вересня Коломойський отримав в СІЗО третю підозру щодо ПриватБанку. Як наслідок суд збільшив заставу до 3,8 млрд грн.

Читайте також: Розбір | Привид Аль Капоне. СБУ перехопила Коломойського у НАБУ: майже голлівудський сценарій

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *