Новим головою Мінкульту може стати Юлія Федів: що про неї відомо

Юлія Федів/Facebook

Фото: Юлія Федів/Facebook

Наступного тижня Верховна рада може призначити Юлію Федів новим міністром культури та інформаційної політики замість Олександра Ткаченка. 

HR Wisdom Summit

Опануйте дієві стратегії управління талантами від HR-фахівців з Київстар, ОККО, МХП, Favbet та ще 15+ компаній. 14 вересня на HR Wisdom Summit дізнайтеся, як наймати цінних фахівців в умовах кадрового голоду, мотивувати співробітників та використовувати інновації для зростання компанії! Забронювати участь

Про це повідомив перший заступник голови Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики Ярослав Железняк.

“Новою міністеркою культури та інформаційної політики України буде – Юлія Федів (екс-голова УКФ)”, – зазначив Железняк.

За його словами, голосування за її призначення планується на наступному тижні.

Железняк зауважив, що якщо Федів отримає посаду, то  в Уряді працюватиме  найбільша кількість жінок в історії України : 28% або 6 з 21 членів КМУ.

Зауважимо, зараз посаду в.о. міністра культури тимчасово обіймає Ростислав Карандєєв.

27 липня Верховна Рада України проголосувала за відставку міністра культури та інформаційної політики України Олександра Ткаченка.

36-річна Юлія Федів — культурна та медіаменеджерка, громадська діячка, директорка ГО “Громадське телебачення”, переможниця премії ООН “Жінки у сфері культурного менеджменту” 2021-го, колишня держслужбовиця, перша виконавча директорка державного “Українського культурного фонду”(2018-2021 рр.) та керівниця Національного бюро програми ЄС у сфері культури та креативних індустрій “Креативна Європа” в Україні.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *