Лукашенко каже, що вагнерівці залишаться у Білорусі. ДПСУ: Неправда, ми бачимо відтік

Лукашенко каже, що вагнерівці залишаться у Білорусі. ДПСУ: Неправда, ми бачимо відтік - Фото

Група Вагнера (Скриншот)

Білоруський диктатор Олександр Лукашенко запевнив, що вагнерівці нібито залишатимуться у Білорусі навіть після смерті їхнього ватажка Євгенія Пригожина і за кілька днів їхня кількість налічуватиме близько 10 000 осіб. Речник Держприкордонслужби Андрій Демченко в коментарі LIGA.net заявив, що кількість найманців Групи Вагнера у Білорусі насправді скорочується.

Читайте нас в Telegram: тільки важливі та перевірені новини

“Тут залишається ядро: хтось поїхав у відпустку, хтось взагалі вирішив жити осторонь, але телефони, адреси, паролі, явки в цьому ядрі відомі. Протягом кількох днів усі будуть тут, до 10 000 осіб”, – заявив Лукашенко.

Водночас він додав, що наразі начебто “немає потреби” у такій кількості вагнерівців.

Демченко заявив, що не має намір коментувати заяви білоруського диктатора, проте зазначив, що прикордонники ще до 23 серпня фіксували зменшення кількості найманців терористичної Групи Вагнера у Білорусі.

Переважно вони виїжджають до Росії.

“За нашою інформацією, вони виїжджали у РФ, зокрема під приводом відпусток, але надалі не поверталися в Білорусь”, – сказав він, посилаючись на свою ранкову заяву, що пролунала в ефірі телемарафону.

  • Надвечір 23 серпня з’явились повідомлення про падіння у Тверській області літака, який належав ватажку терористичної організації Група Вагнера Євгену Пригожину.
  • Ввечері 23 червня 2023 року Пригожин заявив про “похід” на Москву. Наступного ж дня він домовився з владою РФ та відвів війська. Прессекретар Путіна заявив, що Пригожин поїхав до Білорусі. 
  • 30 червня начальник ГУР Кирило Буданов заявив, що ФСБ отримала завдання вбити Пригожина, але це масштабна операція і знадобиться час.

Читайте також: “Зараз тобі вишлю мотузку і шматок мила”. Лукашенко каже, що не гарантував безпеку Пригожину

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *