Коломойський вперше в житті не зміг “порєшать”, – експерт про справу СБУ проти олігарха

Коломойський вперше в житті не зміг "порєшать", - експерт про справу СБУ проти олігарха

Політолог Олексій Голобуцький

Справою Коломойського СБУ продемонструвала, що є на сьогодні правоохоронним орган, який найбільш ефективно бореться з топ-корупціонерами. 

HR Wisdom Summit

Опануйте дієві стратегії управління талантами від HR-фахівців з Київстар, ОККО, МХП, Favbet та ще 15+ компаній. 14 вересня на HR Wisdom Summit дізнайтеся, як наймати цінних фахівців в умовах кадрового голоду, мотивувати співробітників та використовувати інновації для зростання компанії! Забронювати участь

Про це пише політолог Олексій Голобуцький.

За даними експерта, вручення підозри і суд стали повною несподіванкою для олігарха.

“Десятиліттями він вважався недоторканим і вибудовував свою імперію зі, скажемо м’яко, деяким використанням бюджетних коштів. Коли у лютому цього року Служба вперше провела обшуки в олігарха по справі привласнення 40 мільярдів на “Укрнафті” та “Укртатнафті”, почались розмови, що  все, мовляв, було не по справжньому. Однак слідом за обшуками, СБУ прийшла з підозрою. Коломойський точно не збирався переміщатись в камеру і витрачати пів мільярда на заставу”, – підкреслює Голобуцький.

Політолог вважає, що “теорії змови” щодо справи Коломойського не витримують критики.

“Екстрадиційного ордера із США Україна на олігарха так і не отримала. За всі роки незалежності Ігорю Валерійовичу не висував підозру жоден правоохоронний орган. Вони можуть це зробити зараз – прийшовши прямо в камеру до олігарха. Раніше він завжди вирішував всі питання з ними у  звичній для себе манері. А в цій справі не зміг. Як не змогли перед тим “порєшать” герої інших справ Служби останніх місяців Жеваго та Фірташ”, – акцентує політолог.

“Передача підлеглим Малюка справ корупціонерів, яких до того ж прирівняють до держзрадників, може тільки погіршити ситуацію для цієї категорії злочинців. Вони вперше замість статусу господарів життя, отримають статус фігурантів кримінальних справ Служби Безпеки”, – резюмує Голобуцький.

Нагадаємо, що раніше СБУ вручило підозру олігарху Ігорю Коломойському. Його підозрюють за двома статтями КК: у шахрайстві та відмиванні майна, одержаного злочинним шляхом. Служба встановила, що Коломойський легалізував понад півмільярда гривень, вивівши їх за кордон. Зараз олігарх перебуває у СІЗО.  

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *